e
sv

Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak?

Sevilen klasik oyunlardan birisi olan Mario’nun yeni versiyonları arasındaki Mario Kart Tour ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı, nihayet belli oldu. Detayları, haberimizin devamında bulabilirsiniz.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mario hayranlarının geliştirici firmaya Mario Kart oyununun mobil cihazlar için uyarlanması için yaptığı çağrılar, sonunda sonuç buldu. Bir süredir beta test süresine tabi tutulan oyunun, 25 Eylül’de mobil cihazlarda yerini alacağı duyuruldu. Çıkış tarihini oyun için yeni açılan Twitter hesabından duyuran geliştirici, oyunun hayranlarını heyecanlandıran açıklamayı yapmış oldu.

Daha önceki Super Mario Run ve Dr. Mario World gibi oyunlarda olduğu gibi isteğe göre oyun içi mikro ödemeleri bulunan Mario Kart Tour, bunun dışında ücretsiz olarak cihazlarda yerini alacak. Oyuna, önceden kayıt yaptırma imkânı da bulunuyor. Yapımcı şirketin, oyun içi mikro ödemelerde lansmana özel değişiklikler yapabileceğini işaret etmesi de, oyuna yeni sahip olacaklar için heyecan verici bir açıklama oldu. Oyun içerisinde Double Dash For ve SNES oyunlarında olduğu gibi tanıdık pistlerin bulunması ise, oyuncaların yabancılık çekmesini engelleyecek özellikler arasında yer alıyor.

Kartınızı hareket ettirmek için, parmağınızı sağa sola hareket ettirmeniz yeterli oluyor. Hızlanmak için ise, drift yapmak yeterli olup, bu özellikleriyle de oyun muhteşem bir deneyim sunuyor. Mario Kart’ın ikonik öğelerinin yer aldığı oyunda, seçim yapmanıza imkân tanınan 30 yarışçı bulunuyor. BETA oyununda tek oyunculu bir sunum yapılsa da, yayın sürümünde çok oyunculu ve gerçek zamanlı özelliklerin eklenip eklenmeyeceği ise hala gizemini koruyor. Birkaç kez çıkış tarihi ertelenen oyunun, bu kez kesin olarak belirtilen tarihte mobil cihazlarda yerini alması bekleniyor. Bir aydan daha az bir süre kalan oyun, Mario hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

En güncel oyun haberleri için, bizi takip etmeye devam edin.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ