e
sv

Mobil Oyun Tavsiyesi: Strateji türü Rival Kingdoms Age of Ruin

Bu haftaki mobil oyun tavsiyemizde, strateji türü harika bir oyun var: Rival Kingdoms: Age of Ruin. Harika görsel efektler ve mükemmel savaş stratejisi ile bu oyun, favori oyun listenizin ilk sırasını alacak diye düşünüyoruz. Savaşta stratejik hamlelerin ne kadar önemli olduğunu bu oyunda daha iyi gözlemleyeceksiniz. Özellikle son askere kadar pes etmemek veya son savunma birimine kadar kazandım dememek, bu oyunda ana unsur. Peki oyunda daha neler var? İşte detaylar…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu haftaki mobil oyun tavsiyemizde, strateji türü harika bir oyun var: Rival Kingdoms: Age of Ruin. Harika görsel efektler ve mükemmel savaş stratejisi ile bu oyun, favori oyun listenizin ilk sırasını alacak diye düşünüyoruz. Savaşta stratejik hamlelerin ne kadar önemli olduğunu bu oyunda daha iyi gözlemleyeceksiniz. Özellikle son askere kadar pes etmemek veya son savunma birimine kadar kazandım dememek, bu oyunda ana unsur. Peki oyunda daha neler var? İşte detaylar…

Rival Kingdoms İle Güçlü Savunma Birliklerine Karşı Mücadele: Rival Kingdoms, diğer strateji oyunlarından çok öte savunma birliklerine sahip. Yenilmez değiller ama yenmek gerçekten de çok zor. Çok güçlü olmanız ve askeri birliklerinizi son seviyeye kadar taşımanız yeterli olmuyor. Hatta, spelle ve skillerinizi de geliştirmeniz ve boost almanız da pek işe yaramayabiliyor. Sahip olmanız gereken en temel şey, güçlü savaş stratejileri belirlemek. Aksi takdirde, Stronghold 8 ve üzeri gerçekten de çok zor seviyeler ve bunu geçmek neredeyse imkansız.

Güçlü Birimlerle Saldırıda Harika Stratejiler: Warden, Soldiers, Mana Hunter, Mauler, Paladin, Raider, Primus Mage, Abyssal Watcher, Guardian, Assassin, Water Spirit gibi onlarca farklı asker birimleriniz, saldırı emrinizi bekliyor. Warden ile okçularınızı sahaya sürecek, soldiers ile yakın temas savaşçılarınızı iş başına göndereceksiniz. Mana Hunter ile de havadan saldırılar daha güçlü hale gelecek. Paladin ile arkadan güç takviyesi yaparak güçlerini arttırma stratejilerini kullanabilirsiniz. O an için sadece altına ihtiyacınız varsa da, tüm köye ganimet savaşçıları Raider’leri yollayabilirsiniz. Rival Kingdoms ile harika bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun.

Harika Ancientler İle Sıradışı Hamleler: Ancientler, sizin gerçek kahramanlarınızdır. Bu kahramanların herbiri farklı stratejilere ve farklı booster, mana ve spell güçlerine sahip. Bunları geliştirmek ise daha fazla Ring ve altın toplamanıza bağlı. 70 seviyesine kadar güçlendirerek daha güçlü ataklar gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki daha da güçlenmek için Astral Gear ve Battle Boost kullanabilirsiniz. En güçlü olmak için sürekli savaşmanıza da gerek yok. Kendi oyun haklarınızı doldurmanız ve yenilenen 5 hakkınızı oynamanız yeterli. Her 20 dakikada bir oyun size 1 oyun hakkı daha sunacak! Kısacası Rival Kingdoms tam size göre.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mobil Oyun Tavsiyesi: Strateji türü Rival Kingdoms Age of Ruin

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ