e
sv

Mobil Oyun Tavsiyesi: Sand Balls

Eğer akıllı cihazınızda yeterince sıkıcı oyunlar var hem basit hem de oldukça eğlenceli bir oyun tavsiyesi istiyorsanız; Sand Balls tam size göre.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önceki top ve yol tarzı oyunlarına benzeyen ama aynı zamanda stratejiye de bağlı olan bu oyunda, topu doğru yolda ilerletirken aynı zamanda puanları ve ödülleri de toplamanız gerekecek. Gittikçe zorlaşan oyun levelleri ve her defasında daha da büyüyen toplar işinizi zorlaştırabilir ama son derece basit oyun kuralları sayesinde eğlenceyi dorukta tadacaksınız.

Mobil Oyun Tavsiyesi Sand Balls İle Harika Zaman Geçirin: Topun tüm kontrolü sizde ve doğru yolda yollamalısınız. Oyun dışında kalmamak ve puanlarınızı sıfırlamamak için çok dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda topu fırlatmadan önce mükemmel bir strateji yapmayı da ihmal etmeyin. Çünkü sadece finish noktasına topu sağlam bir şekilde yollamak yetmeyebilir. Aynı zamanda topu gönderirken ödüllere değmesine ve puanları biriktirmesine de dikkat etmelisiniz.

Farklı Renkte Toplar ve Harika Masalar: Sand Balls, zaman geçirebileceğiniz harika bir uygulama. Sadece 25 MB olan bu ücretsiz top fırlatma oyununda farklı cıvıl cıvıl renkler ve dilediğiniz desenlere ve şekle sahip oynama masası yer alıyor. Bunun yanı sıra her level atladığınızda dilerseniz top ve masa renklerini de değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız İle Oynayın: Dilerseniz sosyal medya arkadaşlarınıza oyunu gönderebilir ve hemen oyuna girişlerini sağlayabilirsiniz. Karşılıklı oyun keyfini yaşayabileceğiniz bu sıradışı oyunda, hangi arkadaşın senden daha yüksek alabilir diye merak ediyorsan onu davet edebilir ve kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Aynı anda 4 arkadaşınız ile birlikte oynayabilirsiniz. 20’den fazla masa ve 10’dan fazla renkte top ile hem eğlenceli hem de çekişmeli bir turnuvaya hazır mısınız?

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mobil Oyun Tavsiyesi: Sand Balls

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ