e
sv

Mobil Oyun Tavsiyesi: State of Survival

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen State of Survival oyunu, bu haftaki mobil oyun tavsiyesi konuğumuz. Bir kadın kahramanını yönetmek uzun zamandır hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gizli görevler, tehlikeli aksiyon sahneleri ve bitmeyen sıradışı düşmanlıklar, bu oyunun ana teması. Güçlü düşmanlarınız kadar, yetenekli ve yardımcı dostlarınız da var elbet. Üstelik silah kullanmakta en az sizin kadar ustalar. Bu aksiyon dolu oyunu sizler için köşemize taşıdık.

State of Survival İle Salgınlarla ve Düşmanlarla Mücadele: Salgınlar son 6 aydır tüm ülkeyi sarmış ve canavarların istilası insanlığın sonu anlamına gelmiş durumda. Ama hayatta kalan güçlü birileri var ve geri kalanların hayatı onların elinde. Bunlardan biri de sensin ve takımının senin liderliğine ihtiyacı var. Tüm ülkenin kurtuluşu için stratejini belirle ve en güçlü ekipmanlar ile hem kendini hem de takımını donat. Çünkü düşmanların elinde kullanabilecekleri onlarca hile, salgın hastalıklar ve silahlar var. Dahası o kadar fazla sayıdalar ki; neredeyse pes edecek noktaya dahi getirebilirler seni. Ama yılmak yok ve bu gizemli savaşta hayatta kalmalısın.

Zombiler Her Yerde, Onları Bitirmek Senin Elinde: Enfeksiyonlar tüm ülkeye yayılmış durumda, her gün binlerce hatta yüzbinlerce kişi ölüyor. Dünya nüfusu da bundan etkileniyor ve gün geçtikçe daha fazla etkilenmeye devam ediyor. Bu salgını kökünden bitirmek için öncelikle zombilerin kökünü kazımak gerekiyor. Çünkü her biri onlarca insanı zombi haline getirmek için oldukça maharetli. Bu yüzden, takım arkadaşların ile iyi bir strateji kurmaya ihtiyacınız var. Takımın zombiler ile savaşırken; sen de aynı zamanda bataklığı kurutmak için haritadaki şifreleri çözmeli ve görevleri tamamlamalısın. Sıradışı oyun deneyimi için State of Survival’ı deneyebilir ve bu mükemmel oyunda arkadaşlarınız ile hem şifreleri çözebilir hem de görevleri tamamlayabilirsiniz. Acele edin!

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mobil Oyun Tavsiyesi: State of Survival

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ