e
sv

Mortal Kombat 11 İle Geçmişe Yolculuk

Henüz piyasalara çıktığı çok olmadan harikalar yaratan Mortal Kombat 11, geçtiğimiz günlerde yeni güncelleme ile Steam’de en hızlı çıkışı yapan oyunlardan biri oldu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun, güçlü dövüş ve aksiyon mücadeleleri ile dikkat çekiyor. Mortal Kombat 5in serinin tüm oyunları arasında en çok rağbet gören oyunu olmasından dolayı, 11’de bu oyundan esinlendiği görülüyor. Ve anlaşıldığı kadarı ile bu son güncelleme ile bir bakıma geçmişe yolculuk da yapıldı denilebilir.

Mortal Kombat 11 İle Yeni Karakterler: Aralarında Geras, D’Vorah, Kabal, Liu Kang, Frost gibi onlarca yeni karakter, serinin son oyunu için mücadele verecek özel yeteneklere sahip mükemmel oyuncular. Bu seferki seride oyuncular yine 2 ana karakter etrafında kümelenecek. Raider ve Scorpion öncülüğündeki iki grup kıyasıya mücadele verecek ve 11. Round’a kadar bu takımdaki aynı oyuncular mücadele edemeyecek. Tabii ki bir not eklemek gerekir. Normal mücadelelerde aynı takım oyuncuları elbette oynayacak ve 119 oyuncudan dilediğinizi seçebilir ve dilediğiniz ile savaştırabileceksiniz.

Oyunda Yeni Savaş Alanları ve Korkutucu Simgeler Dikkat Çekiyor: Bazı özel simgeler ve geçmiş döneme ait kalıntılar oyun alanında dikkat çekiyor. Özellikle yarı final ve final dövüşlerinde yer yer bu özel alanlara kameralar kayıyor ve ortaya şahane bir ambians çıkıyor. Oyun içerisindeki grafikler harika. Tam bir ustalıkla inşa edilmiş dövüş alanında ring dışındaki canavarlar ve cesetler de oyuna daha gerçekçi bir görünüm kazandırıyor. Dilerseniz karakterleri kendiniz de özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda arzu ettiğiniz ringde ve dövüş alanında da savaşabileceğinizi belirtmek gerekir. Turnuvalar, ikili mücadeleler, tekli mücadeleler ve çok daha fazlası. Arkadaşlarınız ile de Playstation ve PC’de karşılıklı oynayabilirsiniz. 4 kişiye kadar çoklu oyun modu etkin. Harika bir deneyime hazırlanın.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mortal Kombat 11 İle Geçmişe Yolculuk

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ