e
sv

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılacak

Oyun fuarlarında oyuncuları en çok heyecanlandıran oyunlardan biri olan ve oyuncuların her sene çıkış tarihini açıklanmasını beklediği Mount & Blade II: Bannerlord oyununun çıkış tarihi açıklanmasa da, erken erişime açılacağı tarih açıklandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun fuarlarında oyuncuları en çok heyecanlandıran oyunlardan biri olan ve oyuncuların her sene çıkış tarihini açıklanmasını beklediği Mount & Blade II: Bannerlord oyununun çıkış tarihi açıklanmasa da, erken erişime açılacağı tarih açıklandı. Türk bir oyun firması olan TaleWorlds firmasının geliştiriciliğini üstlendiği Mount & Blade serisinin ikinci oyunu, senelerdir oyun severler tarafından konuşuluyor. Öyle ki oyun severler her sene oyun hakkında şu gün çıkacak gibi tarihler veriyor hatta ve hatta bazı haber siteleri kesin olmamasına rağmen oyunun çıkış tarihi hakkında haber yapıyorlardı. Fakat bunda elimizde kesin denilebilecek bir bilgi var. Gamescom etkinliğinde Talewords firmasının yaptığı açıklamaya göre oyun direkt olarak çıkış yapmayacak. İlk olarak oyuncuların oyunu denemesi için bir erken erişim aşaması olacak. Talewords’ün açıklamasına göre oyun 2020’nin Mart ayında steam üzerinden erken erişime açılacak, yani oyun tam 7 ay sonra oynanabilecek.

TaleWorlds’ün DUYURU VİDEOSU

Mount & Blade nedir, nasıl oynanır?

Mount & Blade oyununu tek bir karakteri yöneterek oynamaktasınız. Yanınızda yer alan dostlarınızla birlikte düşmanlarınızla savaşıp, bu sayede hem ün hem de servet kazanıyorsunuz. Oyunda geçirdiğiniz süre boyunca gelişerek en sonunda bir ordu kurup, daha büyük düşmanlarla savaşıp düşman bölgelerini feth ediyorsunuz. Oyunun diğer oyunlardan en büyük farkı ise açık dünya tarafında istediklerinizi yapabilmeniz, yani herhangi bir sınırın olmaması. Mount & Blade II: Bannerlord oyunu ilk oyunun çıkışından beri çıkacak, çıkmayacak söylentileri ile gündeme geliyordu. Artık oyunun erken erişim tarihide verildiğine göre, oyunun tam anlamıyla çıkışına çok az bir süre kaldı denilebilir. 

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılacak