e
sv

NASCAR Heat 4 Oyunu için Video Yayınlandı

NASCAR Heat 4 oyunu için ilk video yayınlandı. Oynanış videosunda yer alan detaylar neler? Nasıl bir oyun bekliyoruz?
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yarış oyunu sevenler için en iddialı yapımlardan biri olmasını beklediğimiz NASCAR Heat 4 için yeni bilgiler gelmeye başladı. Son olarak oyunun içinden karelerin bulunduğu yeni bir video yayınlandı. Aslında oyunun doğrudan videosunun yayınlandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Öyle ki geliştirme aşamasında sunulan erken bir oynanış videosu yayınlandı. NASCAR Heat 4 Oyunu için yayınlanan yeni videoda önemli detayları elde etmek mümkün oldu. Yeni videoyla beraber tam olarak yapımın nasıl bir dinamik sunacağını görmüş olduk. Videoda sadece oyunun yapısı değil, grafik yapısı konusunda da bilgiler öne çıktı.

NASCAR Heat 4 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Videoda en çok dikkat çeken bölüme göre grafik yapısı. Oyunun grafiklerinin çok iddialı olacağını görüyoruz. Eski oyunda sunulan grafik yapısına göre çok daha gelişmiş bir grafik yapısının sunulacağını net bir şekilde görebiliyoruz. 704 Games Company tarafından yapılan açıklamada da grafik yapısının yenileneceğinden söz edilmişti. Üstelik paylaşılan video erken geliştirme videosu. Yani oyunun geliştirme aşaması devam ediyor. Geliştirme süreci boyunca grafik yapısında da genel olarak oyunda da iyileştirmeler söz konusu olacak. Yani grafik yapısının biraz daha iyileştirildiğini görmek mümkün olabilir.

NASCAR Heat 4 grafik yapısının dışında oyunun genel olarak daha hızlı dinamiklerle karşımıza çıktığını görmek mümkün olacak. Çok daha iyi bir atmosfer sunacak olan yapım için bir süre daha beklemek gerekiyor. Geliştirme aşamasının ne zaman son bulacağına ilişkin kesin bir açıklama yapılmadı. Resmi çıkış tarihinin açıklanması için bir süre daha beklememiz gerekecek. Resmi çıkış tarihi açıklandığı zaman sitemizde bilgilere yer vereceğiz. Özellikle platform desteği oldukça önemli.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

NASCAR Heat 4 Oyunu için Video Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ