e
sv

Nintendo Switch Witcher 3 çıkış tarihi belli oldu

Her kullanıcıya hitap etmeyen Nintendo oyun konsolları artık kabuğunu kırarak batı pazarında yerini almak için bir yandan AAA oyun listesini büyütmekte diğer yandan batı kültürüne uygun oyunları Nintendo Switch oyun mağazasına ekleyerek arşivi büyütüyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her kullanıcıya hitap etmeyen Nintendo oyun konsolları artık kabuğunu kırarak batı pazarında yerini almak için bir yandan AAA oyun listesini büyütmekte diğer yandan batı kültürüne uygun oyunları Nintendo Switch oyun mağazasına ekleyerek arşivi büyütüyor. Merakla beklenen oyunlardan biri olan Witcher 3 oyunu Nintendo Switch konsoluna çıkması bekleniyordu geçtiğimiz günlerde Wild Hunt, şirketin Gamescom’da yaptığı açıklamaya göre 15 ekimde çıkışını gerçekleştirecek.

Witcher 3 oyununun çıkışıyla ilgili bir çok iddia ortaya atılmıştı ne zaman çıkacağına dair kesin bir bilgiye sahip değildik ancak yapılan açıklamayla birlikte ne zaman çıkacağına dair bilgiler kesinleşti. Şirketin youtube’da yayınladığı 2 dakikalık oynanış videosunu izlediğimizde diğer platformlara çıkan versiyonuyla hemen hemen aynı kalite düzeyinde olduğunu söylemek mümkün. 15 Ekim’de Nintendo Switch oyuncularıyla buluşacak olan oyun oyunculara, Geralt’ın heyecan verici maceralarını yaşama fırsatı verecek. erken erişim sağlamak için Amazon’da satışa sunulan oyuna Ön sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nintendo Switch Witcher 3 çıkış tarihi belli oldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ