e
sv

Nintendo Switch Yeni Oyun Kolu!

Nintendo Switch günümüz teknolojisi olan giyilebilir teknolojiye kendini uydurmaya çalışıyor. Bu çalışmaları Nintendo Switch, yeni ve teknolojik olarak uyum sağlayarak devam ettiriyor. Yeni oyun kolu kapsamında oyunculara estetik ve rahatlık olarak güncelliyor. Bu sayede oyuncular her oyunda oldukça rahat bir şekilde kendini oyun içinde bulabiliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendo Switch günümüz teknolojisi olan giyilebilir teknolojiye kendini uydurmaya çalışıyor. Bu çalışmaları Nintendo Switch, yeni ve teknolojik olarak uyum sağlayarak devam ettiriyor. Yeni oyun kolu kapsamında oyunculara estetik ve rahatlık olarak güncelliyor. Bu sayede oyuncular her oyunda oldukça rahat bir şekilde kendini oyun içinde bulabiliyor. Nintendo Switch geliştirdiğini oyun konsolları ve yenilikleri için oyunculara farklı deneyimler yaşatarak devam etmektedir. Önceki modellerine Wii ile uzaktan komuta edebiliyor hale getiren Nintendo, artık tüm firmalar için ön ayak olmuş durumda. Yeni aparatlar ve güncellemeler ile geleneği sürdürmeye devam etmektedir. Bu yapılan yeni aparat ile oyunculara günlük yaşantısında yapması gereken spor ve fitness hareketlerini oyun oynar gibi kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede kullanıcıların hareket etmesini sağlamaktadır. Aşağıda bulunan videodan görüneceği üzere bu model halka şeklinde ve oldukça kibar bir görünüme sahip.

Nintendo Switch Yeni Kumandası: Rubber Ring

Aşağıda bulunan tanıtım videosunda göreceğiniz üzere oynanılan oyunların hepsi spor hareketleri ve fitness üzerine. Yani firma daha çok hareket için harekete geçmiş durumda. İnsanları günlük hayatlarında daha fazla hareket etmeye teşvik etmeyi amaçlamakta olduğunu videodan görebilirsiniz. Şirket her sene yeni bir adımla yenilikçi ismini kaybetmek gibi bir niyeti yok. Nintendo Switch sürekli kendini ve oyun konsollarını güncelleyerek oyuncularına sürekli olarak yeni özellikler sunmak niyetinde. Aşağıdaki videodan da anlaşılacağı üzere çok kibar ve kullanışlı bir oyun kumandası olan Rubber Ring‘i tasarımını yapmışlar.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nintendo Switch Yeni Oyun Kolu!