e
sv

Nioh 2 için harika bir haber geldi.

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından Nioh 2 için harika bir haber geldi. Buna göre 2020 yılında oyun görücüye çıkmayı bekliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hem de 2 yeni karakter ve onlarca yeni güncelleme ile. Biz de bu yazımızda daha önce bu oyun deneyimini yaşamayanlar için oyun hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçladık. Umarım sizin için faydalı bir yazı olacaktır.

Nioh 2, Tek Oyunculu ve Gerilim Dolu Bir Oyun

Yapımcı Hisashi Koinuma tarafından Tem Ninja oyun geliştirici firmasına yaptırılan Nioh 2, sıradışı oyun deneyimi sunuyor. Tek oyunculu video oyunu olan ve rol yapma türü oyun severeler için piyasaya sürülen bu oyunda, harika yetenekleri ve harika oyun içi deneyimleri keşfedeceksiniz. Sizin için mükemmel bir oyun deneyimi olmaya aday bu oyunda, devlerle ve güçlü canavarlarla savaşacaksınız. Aynı zamanda karakterlerinizi iyi tanıyıp güçlü stratejileri kullanabileceğiniz oyunda, mükemmel roller üstlenecek ve takımınızı savaşın kazananı yapacaksınız. Bunun için kılıçlar, silahlar ve mühimmatlar emrinizde. Sizden gelecek tek bir emri bekliyorlar. Birliklerinizin size ihtiyacı var!

2 Yeni Karakter ve Onlarca Farklı Oyun Deneyimi

Playstation 4 için özel olarak tasarlanan ve diğer platformlarda sadece Beta sürümünün denenebileceği oyunda, Nioh serisi diğer oyunlardan farklı olarak 2 yeni karakterle tanışacaksınız. Bu karakterlerin bir tanesinin ana rol diğerinin ise Ninja Gaiden’in ekibine katılacak güçlü bir kahraman olacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda yeni silah, ekipman ve oyun haritalarının da yeni oyunda ekleneceğini belirtmek gerekir. Mükemmel bir oyun deneyimi için 2020 yılına kadar beklememiz gerekecek. Ama buna rağmen bu harika oyun için beklemeye değdiğini göreceksiniz. Tek oyunculu rol yapma video oyunları arasında tercih edebileceğiniz Nioh 2’yle harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nioh 2 için harika bir haber geldi.