e
sv

Ömer Bayram’dan ‘6 aydır maaş alamıyor’ iddialarına yalanlama

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Ömer Bayram hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu 6 aydır maaş alamadığı yönündeki iddiaları yalanladı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galatasaray’da Ömer Bayram’ın 6 aydır maaş alamadığı şeklindeki iddialara yalanlama geldi. Başarılı futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bazı medya organlarında 6 aydır maaş alamadığım yönünde yer alan haberler tamamen asılsızdır. Spor kamuoyuna saygıyla duyururum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray da konuya dair bir açıklama yaptı ve Ömer Bayram’ın alacaklarının 9 Haziran 2020 tarihinde ödendiğini duyurdu. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada “Ayrıca, bazı medya organlarında yerli ve yabancı futbolcularımızın aylardır maaş alamadığı, bu bağlamda profesyonel futbolcumuz Ömer Bayram’ın da 6 aydır maaş alamadığı yönünde çıkan haberler tamamen asılsızdır. Futbolcumuz Ömer Bayram’a 9 Haziran 2020 tarihinde 400 bin TL ödeme yapılmış olup, oyuncumuzun vadesi dolup da ödenmeyen herhangi bir alacağı bulunmamaktadır” denildi.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ömer Bayram’dan ‘6 aydır maaş alamıyor’ iddialarına yalanlama

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ