e
sv

One Piece Pirate Warrior 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

One Piece Pirate Warrior 4 oyununun ne zaman çıkış yapacağı açıklandı. One Piece Pirate Warrior 4 oyunu ne zaman geliyor? Oyun için açıklamalar neler?
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anime serilerinin oyun dünyasına aktarılması konusunda iddialı yapımlarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu alanda en iddialı oyunların başında Naruto serisi geliyor. Bunun dışında bir başka iddialı seri ise One Piece Pirate serisi. Başarılı anime serisinin oyun olarak sanal dünyaya taşınmasını sağlayan yapım, şu sıralar yeni oyunuyla gündemde. Bu kez seriye katılacak olan yeni oyun One Piece Pirate Warrior 4 olacak. Hemen her platform için yayınlanması beklenen serinin yeni oyununun ne zaman geleceği konusunda ise beklenen açıklama da geldi.

One Piece Pirate Warrior 4 Ne Zaman Çıkacak?

Play Anime adı verilen oyun fuarında serinin yeni oyununun ne zaman çıkış yapacağı da açıklandı. PC, PS4, Xbox ve Nintendo için gelecek olan yapımın tüm platformlarda oynanabilir olmasının önemli bir artısı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bandai Namco tarafından yapılan açıklamaya göre serinin yeni oyunu 2020 yılında gelecek. Üstelik bu kez oyunda tüm hikaye ele alınacak. Sadece belli bir bölümü değil, tüm hikayeden bölümleri sunacak olan yapımın, hikayeyi devam ettirdiğini söylememiz yanlış olmaz.

Özellikle Whole Cake Island konusunda tam anlamıyla işleyişe yer verecek olan yapımın, teknik açıdan da daha iyi hale getirileceğini ekleyelim. Hem grafikler hem de oyun içi dinamikler için çok daha iddialı bir yapımın sunulacağını söylemek yanlış olmayacaktır. One Piece Pirate Warrior 4 için bundan sonrasında nasıl detayların ortaya çıkacağını zaman gösterecek. Bakalım iddialı oyun için daha ne gibi artılar sunulacak?

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

One Piece Pirate Warrior 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ