e
sv

Orcs Must Die-2 Oyun İnceleme

Bu yılın sonlarına doğru serinin 3. oyununun da geleceği oyun severler tarafından dört gözle beklenen Orcs Must Die!, mükemmel efektler ve harika oyun içi grafikler ile dikkat çekiyor. Steam’de en çok indirilen ve satın alınan oyunlardan biri olan ve korku, gerilim, kule savunması ve aksiyon tarzı mükemmel bir kurgu ile oluşturulan oyun, 1 milyondan fazla kişi tarafından oynandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu yılın sonlarına doğru serinin 3. oyununun da geleceği oyun severler tarafından dört gözle beklenen Orcs Must Die!, mükemmel efektler ve harika oyun içi grafikler ile dikkat çekiyor. Steamde en çok indirilen ve satın alınan oyunlardan biri olan ve korku, gerilim, kule savunması ve aksiyon tarzı mükemmel bir kurgu ile oluşturulan oyun, 1 milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Oyun, tam bir hırs tutkunu ve sinirleri ile mücadelede ayakta duranların oynayabileceği bir oyun! Neden mi? Çünkü bu oyun sınırsız. Yani sonu yok! Evet yanlış duymadınız. Bu oyun gerçekten her bölümü birbirinden farklı ve oynadıkça daha da zorlaşan bir kurgu ile yaratılmış. Oyun içerisinde speller, taşlar, oyun hakları, güçlü itemler, süper silahlar… Ama ne yazık ki sonu hiçbir zaman gelmiyor. Peki sonu olmayan oyun oynanır mı be! diye düşünebilirsiniz. Oyunu oynadığınızda ne kadar mükemmel bir oyun oynadığınızı gördüğünüzde, pek de böyle düşünmeyeceksiniz. Çünkü harika kurgu, mükemmel grafikler ve süper ataklar, sizi bu oyunun birer tutkunu haline getirecek.

Oyun içerisinde öncelikle birkaç yeşil renkli canavar geliyor. Sonralarda ise bu canavarların ataları, yani daha büyükleri. Sonrasında ise Yüzüklerin Efendisi filminden de aşina olduğunuz ork ve elfler sizi epey bir bunaltacak. Havadan ise yeni silahşörler. Yerden tekrar araba dolusu canavarlar… Kısacası dört bir yanınız çevrili ve hızlı bir şekilde öbür dünyanın kapılarına doğru koşup yeni bir evrene açılmanız gerekecek. Ama bunun için tüm hepsini de aynı zamanda öldürmeniz gerekecek. Orcs Must Die 2! Oyununu sizler için inceledik. Oyun içi deneyimleri burada paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda serinin 3. Oyunu da gelir gelmez sizlerle paylaşacağız. Oyunu dilerseniz; bu sitesinden indirebilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Orcs Must Die-2 Oyun İnceleme

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ