e
sv

Overwatch, Nintendo Switch’e Geliyor

Overwatch, Nintendo Switch'e Geliyor. Konsollar için çeşitli duyurular yapmaya devam eden nintendo switch'e geleceğini açıkladı. Bu haberimizde tüm detayları bulabilirsiniz.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bugün gerçekleşecek olan Nintendo Direct duyuruları erkenden yayınlanmaya başladı. Sızıntı ile birlikte birçok bilgi erkenden ortaya çıktı. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bu firma  Blizzard’ın en popüler oyunlarından olan Overwatch, Nintendo Switch olarak el konsoluna da geliyor. Bu oyun, önümüzdeki ay çıkış yapacak diye bir duyuru ortaya çıktı. Bazı haber sitelerinde yer alan bilgilere göre oyun Nintendo Switch konsollara eklenecek. Diğer kaynaklardan da bu haber doğrulandı.

Bu oyun  2016 yılında yaz döneminde yayınlanmış ve bir çok platformda önde çıkmıştır.(PlayStation 4, bilgisayar ve Xbox One). Oyun çıktığı bu tarihten beri sürekli kendini güncellemekte ve güncellemeye aynı şekilde devam etmektedir. Overwatch, yayınlandığı tarihten beri sürekli olarak yeni karakterler ve yamalar yayınlayarak sürekli olarak değişmektedir. Oyun bir çok platformda üst sıralarda yer almakta ve puanlamalar da en yüksek puanları almaktadır. Bu sayede pek çok oyunun önüne geçmektedir. Türkiye saati ile gece 1’de yayınlanacak olan duyuruları sitemizde takip ederek bulabilirsiniz. Nintendo Direct duyurularını sürekli olarak takip edebilirsiniz. Böylelikle en hızlı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Overwatch, Nintendo Switch’e Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ