e
sv

PES 2020 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

PES serisinin yapımcısı Konami, serinin yeni oyununu isminin eFootball PES 2020 olduğunu açıklamıştı. Serinin oyunları bu sene itibariyle Xbox 360’a çıkış yapmayacak, PC, PS4 ve Xbox One ile oynanabilecek.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konami firması yeni oyununun mobil sürümünü de çıkaracaklarını ve Ekim 2019 itibariyle mobil sürümün çıkacağını açıkladı: Oyuncuların en sevdiği futbol oyunlarından biri olan PES, bu sene yeni bir isimle oyuncuların karşısına çıkıyor. Yapımcı firma bu sene yaptığı isim yeniliğinin yanı sıra oyuna birçok yeni özellikte eklemiş. Bizlerde olarak bugünkü yazımızda oyuna eklenen yenilikleri sizlere anlatacağız.

EFootball PES 2020 fiyatı: Oyuncular son zamanlarda ülkemizde dolar fiyatlarının artmasıyla ucuz oyun almak konusunda sıkıntı çekiyorlar. Özellikle yeni çıkan oyunların fiyatı çok yüksek olduğundan birçok oyuncu oyun satın alamayabiliyor. Fakat Konami firması bu konuda oyuncuların cebini düşünerek hareket etmiş durumda. Oyun şuan PC platformu için Steam’de 199 TL’ye satılıyor. Ekstra özelliklere sahip olmak isteyen kullanıcılar içinse oyunun Legends Edition sürümü 299 TL’den satılıyor.

Oyunun çıkış tarihi: PES serisinin oyunları genelde Eylül ayında çıkış yapıyor, artık bu kalıplaşmış bir durum desek yanlış olmaz. Serinin bu seneki oyunu da eFootball PES 2020 adıyla Amerika ve Avrupa bölgeleri için tüm platformlarda 10 Eylül’de çıkış yapacak. Asya bölgesi için açıklanan tarih ise 12 Eylül.

Tanıtım videosu: Oyun ilk olarak E3 2019’da tanıtılmış ve fragmanı yayınlanmıştı. E3 2019 fuarında oyunla ilgili birçok bilgi paylaşıldı. Fuarda yayınlanan oyun fragmanı ise aşağıdadır.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PES 2020 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ