e
sv

Planetside Arena Sonunda Çıkıyor

Oyun severlerin 2019 Ocak ayında bekledikleri fakat çıkışı ertelendikten sonra, bir daha ertelenen Planetside Arena oyunu çıkış yapıyor. Yaz ayında çıkış yapması beklenen oyun bu aylarda da çıkış yapmayınca oyuncular, oyunu daha fazla merak etmeye başladılar.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun severlerin 2019 Ocak ayında bekledikleri fakat çıkışı ertelendikten sonra, bir daha ertelenen Planetside Arena oyunu çıkış yapıyor. Yaz ayında çıkış yapması beklenen oyun bu aylarda da çıkış yapmayınca oyuncular, oyunu daha fazla merak etmeye başladılar. Geçen yıl oyuncular tarafından büyük ilgi gören ve çıkışı için heyecanlı bir şekilde beklenen Planetside Arena sonunda çıkış yapıyor. Daybreak Games firmasının yapımcılığını yaptığı oyunun, geçtiğimiz aylarda yaşadığı ertelenmelerin ardından çıkış tarihi net olarak duyuruldu. Oyun aslında bundan yaklaşık 7 ay önce yani 29 Ocak 2019’da piyasaya çıkacaktı fakat şirket oyunun çıkışını Mart ayına erteledi. Bu ertelemeden sonra Mart ayına gelindiğinde şirket oyunun çıkışının yaz aylarında olacağını açıkladı.

Planetside Arena kesin olarak çıkacak: Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyun 19 Eylül’de yani yaklaşık 3 hafta sonra kesin olarak çıkış yapacak. Firmanın yaptığı açıklamaya göre oyun erken erişim olarak çıkış yapacak ve oyun içerisinde iki farklı oyun modu yer alacak.

2 tane oyun modu yer alacak: Oyun içerisinde birbirinden farklı iki tane oyun modunun yer alacağı söylenmişti . Bu oyun modlarından ilki “Teams Mode” ismine sahip. Bu modda her takımda 3 adet oyuncu yer alacak. Diğer modun ismi ise “Squads Mode”, bu modda ise her takımda 12 adet oyuncu yer alacak. Oyun içerisinde 300 kişilik Battle Royale maçları da yer alacak.

Güncelleme kesilmeyecek: Planetside Arena’nın paylaşılan planına göre ilerleyen zamanlarda oyuna solo modu ve “Sunderdome” modu eklenecek. Bunların haricinde oyuna yeni silahlar, yeni haritalarda getirilecek. Oyunu steam üzerinden satın almak istiyorsanız, bu linke tıklayabilirsiniz.  Ücretsiz oyun severler, bu haberimize mutlaka göz atın.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Planetside Arena Sonunda Çıkıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ