e
sv

PlayStation 5 Şimdiden Ön Satışta

PlayStation 5’in resmi adı birkaç gün önce Sony tasarından onaylanmıştı. Ayrıca yeni nesil oyun konsolunun piyasaya sürülme tarihini Sony tarafından 2020 yılı olarak belirlense de Hollandalı bir mağaza PlayStation 5’i şimdiden ön satışa sundu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 5’in resmi adı birkaç gün önce Sony tasarından onaylanmıştı. Ayrıca yeni nesil oyun konsolunun piyasaya sürülme tarihini Sony tarafından 2020 yılı olarak belirlense de Hollandalı bir mağaza PlayStation 5’i şimdiden ön satışa sundu. Sony, yeni oyun konsollarını genellikle Kasım ayında tanıtan bir firma olmasıyla biliniyor. Buna rağmen Hollandalı şirket Game Mania’nın oyun konsolu dahil, PlayStation 5’i şimdiden ön satışa çıkartması kafalarda soru işaretleri oluşturdu.  PlayStation 5’in oyuncular üzerinde oluşturduğu heyecandan yararlanmak isteyen Hollandalı şirket, kullanıcılardan aldığı 50 dolar depozito karşılığında yeni nesil oyun konsolunu ön sipariş ederek kullanıcının en erken zamanda oyun konsoluna sahip olabileceğini duyurdu.

Sadece Hollanda’da Yaşayanlar Faydalanabilecek: Bu parayı ödeyen kullanıcılar listeye alınacak ve oyun konsolu satışa sunulduğunda satın alma önceliği o listedeki oyuncularda olacak. Üstelik mağaza tarafından yapılan açıklamada, lansman tarihine kadar konsolu almaktan vazgeçen oyuncuların paralarının geri iade edileceği söylendi. Bu ön siparişlerin sadece Hollanda’da yaşayan kullanıcılar için geçerli olduğunu da söylemiş olalım. 

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PlayStation 5 Şimdiden Ön Satışta

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ