e
sv

Playstation 5’e Özel Olarak Gelecek Oyunlar

2020’de kullanıcılarına sunulmayı beklenen PS 5, aynı zamanda bazı özel mod, özel ayar ve özel oyunlar ile sunulacak. Bu oyunları bu yazımızda sizler için paylaşmak istedik. İşte PS 5’e özel gelecek oyunlar…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2020’de kullanıcılarına sunulmayı beklenen PS 5, aynı zamanda bazı özel mod, özel ayar ve özel oyunlar ile sunulacak. Bu oyunları bu yazımızda sizler için paylaşmak istedik. İşte PS 5’e özel gelecek oyunlar.

Call of Duty, GTA, ve The Elder Scrolls: Call of Duty’nin yeni Black Opps serisi, PS 5 için beklemeye geçti. Gelecek sene yeni bir Call of Duty: Black Opps oyunu için şimdiden hazır olun. Activision, Infinity Ward, Nokia ve Treyarch tarafından geliştirilen bu oyun, milyon dolarlık anlaşma ile sunulmayı bekliyor ve hali hazırda imzaların atıldığı ifade ediliyor. Bu oyun sayesinde PS 3 de büyük bir sükse kazanacak gibi görünüyor. GTA serisi için de yeni bir oyunun PS 5 ile birlikte sunulması bekleniyor. Bu oyunun ismi ve nerede kurgulanacağı henüz belli olmamasına rağmen, New York merkezli olması bekleniyor. The Elder Scroll, aksiyon rol yapma video oyunları (RPG) en mükemmel grafiklere ve oyun içi deneyimlere sahip oyunlarından biri olarak gösteriliyor.

Horizon Zero Dawn, Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima: Guerrilla Games tarafından piyasaya sürülen ve Horizon Zero Dawn, bu kez serinin ikinci oyunu olan Horizon Zero Dawn 2 ile PS 5 için geri sayıma başladı. Bu oyunun PS 5’e büyük değer katacağı anketlerde görülüyor. Yaklaşık 12 milyon Horizon Zero Dawn kullanıcısı olduğunu hatırlatmak gerekir. Siber dünyanın derinliklerine inen ve gerçek bir rol yapma oyunu olan Cyberpunk 2077, ilk defa piyasaya sürülmesine rağmen, çok büyük partnerlik anlaşması yaparak PS 5 ile birlikte sunulacak. Bu her iki geliştirici için de mükemmel fırsatlar anlamına gelecek. Ghost of Tsushima, Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen, tek oyunculu gerçek zamanlı bir oyun türü ve PS 5 için özel olarak lansmanının yapılmasını bekliyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Playstation 5’e Özel Olarak Gelecek Oyunlar

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ