e
sv

Pokémon Masters Ön Kayıtları Açıklandı

Pokémon Masters oyunu için beklenen ön kayıtlar açıklandı. Pokémon Masters hem iOS hem de Android işletim sistemi için ön kayıtlara açıldı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokemon oyunlarına yavaş yavaş alışmaya başladık. Niantic firması tarafından sunulan oyunlara alıştık ancak sadece Niantic tarafından sunulan oyunları görmüyoruz. Bunun dışında sürekli yeni bir Pokemon oyunuyla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durumun son örneği ise Pokémon Masters oyunu oldu. DeNA ve Pokemon Company tarafından geliştirildiği açıklanan Pokémon Masters, mobil platformalar için sunulan yapımlardan bir tanesi. Dikkat çeken oyunlardan biri olması beklenen yeni seri Pokemon  oyununun çıkış yapmasına kısa bir süre kaldığını da ekleyelim. Oyunun şu an için mobil platformlar üzerinde sadece kayıtlarının açıldığı açıklandı.

Pokémon Masters Kayıtları Başladı

Kayıtların açıklanmasının ardından, oyun hakkında bazı detayların da ortaya çıkmaya başladığını belirtelim. Buna göre oyuncuların 3 eğitmen ve bu eğitmenlerin pokemon takımlarını oluşturması gerekiyor. Kendilerine bir takım kuran kullanıcılar, başka oyuncuların takımlarıyla mücadele ediyor. Diğer takım oyuncularının zayıf noktalarını tespit etmek ve bu noktalar üzerine saldırı düzenleyerek oyunu kazanmak ise ana amaç olarak gösterilebilir.

Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz oyunun buna özel bir mod desteği sunduğunu da söylemek gerekiyor. Arkadaşlarınızla beraber mücadele edebileceğiniz bir hikaye modu sunuluyor ve bu hikaye moduna düşman takımları yenmeye çalışıyorsunuz. Şu an için ön geliştirme sürecinde olduğu açıklanan ve ön kayıtları açıklanan Pokémon Masters için bazı gereksinimlerde açıklandı. Hem Google Play Stor hem de App Store uygulama mağazalarında yayınlanacak olan oyunun minimum sistem gereksinimleri de açıklandı. Buna göre oyunu oynamak için minimum olarak 2 GB RAM bellek miktarına ve Android 7.0 işletim sistemine ihtiyacınız var. Ön kayıt sürecinden sonra kesin detayların da belli olması bekleniyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Pokémon Masters Ön Kayıtları Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ