e
sv

Pokemon Sleep Kasıp Kavurmaya Devam Ediyor

Pokemon Go oyunundan sonra yeni bir Pokemon serisi oyun, Pokemon Sleep, 2020 yılında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şimdiden beklentileri karşılayacağı ve oyun severleri oldukça tatmin edeceği paylaşılan video ve tanıtımlardan görünüyor. iOS ve Android tabanlı telefonlar için piyasaya sürülmesi beklenen bu mükemmel oyunu indirmek için Apple Store ve Google Play’i kullanabilirsiniz. Oyunun Beta sürümü henüz yayınlanmamış olsa da, oyun içi deneyimleri geliştirmek adına demo sürüm olarak kabul edebileceğimiz bir yükleme var. Ama Apple Store ve Google Play’e 2020’de yüklenecek.

Pokemon Go Geliştiricisi Niantic’ten Yeni Pokemon Sleep: Pokemon Go oyununu oynayan bilir. Yaklaşık 1 milyar insan tarafından oynanarak, günümüzde PUBG’den sonra mobil oyun dünyasında en çok oynanan oyunlardan biri olan Pokemon Go, artık Pokemon Sleep ile geri plana atılacak. Bu oyunun, Pokémon Şirketi CEO’su Tsunekazu Ishihara’nın Tokyo’daki sunumundan sonra 2020 yılında piyasalarda olacağı duyuruldu.

Okulda, Evde ve Parkta, Her Yerde Pokemon Sleep: Pokemon yakalamak için heryeri araştırmanız ve haritadaki tüm ipuçlarını takip etmeniz gerekecek. Dilediğiniz zaman daha fazla oyun puanı elde etmek ve sanal dünyada fenomen haline gelmek için Bluetooth uygulamasını açmanız ve hemen Pokemon avına çıkmanız yeterli. Bu oyunu özellikle gece oynamanızı tavsiye ederiz. Çünkü o süre içerisinde Pokemonlar çok daha uysal ve çok daha uykucu olurlar. Onları uykularında avlamak sizin için daha kolay olacaktır. Oyun deneyimlerinizi dilerseniz oyunun 2020’de açılacak forumları üzerinden de paylaşabilir veya paylaşılan deneyimleri okuyarak daha mükemmel bir oyun oynayabilirsiniz. 2020 yılında Android ve iOS destekli akıllı cihazlarınızda bu oyunu indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içerisinde diğer çevrimiçi arkadaşlarınız ile de mesajlaşabileceğiniz harika bir alan var.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Pokemon Sleep Kasıp Kavurmaya Devam Ediyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ