e
sv

Psychonauts 2 Erteleme Haberiyle Gündemde

Oyun dünyasında farklı yapımlar arayan kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biri olarak gösterebileceğimiz Psychonauts, ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürülmüş olan iddialı oyunlardan biri olmuştu. Yapımın platform türünde karşımıza çıkmasının dışında, bu alanda en iddialı oyunlardan biri olduğunu ve dönemine göre bir hayli öne çıktığını görmüştük. Gösterilen ilgi nedeniyle Microsoft tarafından da satın alınan yapım şirketi şu sıralar Psychonauts 2 oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Fakat kötü bir haberin geldiğini de ekleyelim.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun dünyasında farklı yapımlar arayan kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biri olarak gösterebileceğimiz Psychonauts, ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürülmüş olan iddialı oyunlardan biri olmuştu. Yapımın platform türünde karşımıza çıkmasının dışında, bu alanda en iddialı oyunlardan biri olduğunu ve dönemine göre bir hayli öne çıktığını görmüştük. Gösterilen ilgi nedeniyle Microsoft tarafından da satın alınan yapım şirketi şu sıralar Psychonauts 2 oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Fakat kötü bir haberin geldiğini de ekleyelim.

Psychonauts 2 Ertelendi

Oyun kısa bir süre önce yapılan açıklamayla beraber ertelendi. Doğrudan geliştirici Double Fine tarafından gelen açıklamaya göre yeni yapım bu yıl gelmeyecek. Duyurunun yapıldığı ilk dönemde Psychonauts 2 oyununun 2019 yılında satışa çıkacağı açıklanmıştı. Oyunun yayın tarihi için 2019 yılı gösterilirken, son yapılan açıklamada ise 2020 yılına erteleme yapıldığı belirtildi.

Ertelemenin nedeni olarak ise daha iyi oyun yapma çabası olduğu gösterildi. Oyunun kusursuz olmasını istediğini belirten firma, bunun için düzenlemeler üzerinde çalıştıklarını ve bu düzenlemelerin de oyunun çıkışını geciktireceği belirtildi. Yine platform oyunları arasında yer alması ve yapısının değişmemesi beklenen Psychonauts 2 için sistem gereksinimlerinin de yakın zamanda açıklanması bekleniyor. Tabii ki sistem gereksinimlerinin açıklanmasının ardından tüm detayları elde edeceğiz. Fakat şu an için verebileceğimiz detay, oyunun çoklu platform desteğiyle gelecek. Yani hem konsollar hem de PC sürümlerine uyumlu olarak çıkış yapılacak.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Psychonauts 2 Erteleme Haberiyle Gündemde

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ