e
sv

PUBG Mobile Lite Yeni Silah Güncellemesi Alıyor

PUBG Mobile için yeni güncellemeler ortaya çıkmıştı. Çok kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni güncellemeler Erangel 2.0 haritasının geleceğini ortaya koymuştu. Aralık ayında yayınlanması beklenen bu güncelleme bir yana, PUBG Mobile Lite için de güncellemelerin yolda olduğu ortaya çıktı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile için yeni güncellemeler ortaya çıkmıştı. Çok kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni güncellemeler Erangel 2.0 haritasının geleceğini ortaya koymuştu. Aralık ayında yayınlanması beklenen bu güncelleme bir yana, PUBG Mobile Lite için de güncellemelerin yolda olduğu ortaya çıktı. Biraz daha geriden gelen ve güncellemeleri geç alan sürüm olarak değerlendirebileceğimiz PUBG Mobile Lite için gelecek olan güncellemeler içerisinde ise dikkat çeken artılar bulunacak. Hemen güncellemenin detaylarından söz edecek işe başlayalım.

PUBG Mobile Lite 0.14.6 Güncellemesi: Dağıtımı başlayan güncelleme sonrasında oyuna Cadılar Bayramı temaları yüklenmekte. Güncellemenin yayınlanmasının ardından oyuna yeni bir de mod eklenecek. Survive Till Dawn modu olarak gösterilen yeni bir modla güncellenecek olan yapım, 3 gün 2 gece zombilere karşı mücadele etmenizi sağlayacak. Çok daha eğlenceli modların oyuna dahil edilmesini sağlayacak olan yeni modun yanında yine yeni karakterlerin de oyuna eklendiğini görmek mümkün olacak. Oyuna eklenen yeni karakterlerin başında ise Victor geliyor. Silah yükleme süreleri çok daha iyi olan yeni karakterle beraber gelen silahlar ise M134 Minigun, Flamethrower ve Sawed-off olarak açıklandı. Tüm artılarıyla ve yeni modlarıyla beraber PUBG Mobile Lite güncellemesinin şu an için dağıtıma açıldığını da ekleyelim. Modların dağıtımının tamamlanması için bir süre beklemek gerekecek. Öyle ki dağıtım bölge bölge yapılıyor ve her bölge için aynı anda güncellemeleri almak mümkün olmuyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Lite Yeni Silah Güncellemesi Alıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ