e
sv

PUBG uzmanı Kozmik Karınca

Son yılların en mükemmel strateji ve nişancı tarzı oyunlarından olan PUBG, Kozmik Karınca adlı Youtube fenomeni tarafından gerçekten de harika bir şekilde oynanıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu Youtuber sayesinde, binlerce kişi oyuna olan merakı dolayısı ile oyunu yüklüyor. Aynı zamanda oyun ile ilgili önemli şeyleri keşfediyor. Hem daha mükemmel oyun deneyimi hem de bol hileli videoları paylaşan Kozmik Karınca, aynı zamanda daha önce keşfedilmemiş bir çok oyun içi senaryo ve deneyimi de takipçileri ile paylaşıyor. Önemli taktikler, sıradışı oyun taktikleri, hileler, kolay görev tamamlama, cesur ataklar ve çok daha fazlası….

Kozmik Karınca 1.5 Milyon Aboneye Ulaştı: Kozmik Karınca, PUBG merkezli kanalında 1.5 milyona yakın abone sayısına yaklaştı. Bu sayede gelişmekte olan fenomenler listesinde önemli bir sıraya da çıkmış oldu. Çok kısa sürede bu kadar kullanıcı sayısına sahip olması, tabii ki sadece PUBG oyunu sayesinde olmadı. Oldukça keyifli ve heyecanlı başka konularda da mükemmel videolar hazırlayarak takipçilerine sunan bu Youtuber, gerçekten de etik ve doğru kanal yönetimi açısından da harika iş çıkarmış durumda.

PUBG Merkezli Harika Bir Kanal: Youtuber, genellikle PUBG oyunu ile ilgili oyun içi deneyimlerini takipçileri ile buluşturuyor. Hileler, pusu taktikleri, saldırı taktikleri, güç dengeleri, savaş stratejileri, harita açıklamaları ve daha birçok PUBG deneyimlerini takipçileri ile paylaşıyor. Tabii ki sadece bunlar da değil. Rules of SurvivalRing of ElysiumLast Man Standing gibi oyunları daha önce paylaşmış. Ve bu oyunları da aynen Kozmik Karınca PUBG serisi gibi seriler halinde yayınlayarak harika bir ortam meydana getirmişti. Şimdi ise daha çok fenomen oyun olan PUBG merkezli videolar paylaşarak daha fazla hedef kitleye ulaşmakta ve abonelerine en iyisini sunmaya çalışmaktadır.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PUBG uzmanı Kozmik Karınca

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ