e
sv

Rainbow Six Siege Güncellemesi Yayınlandı

Rainbow Six Siege oyunu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Rainbow Six Siege güncellemesiyle beraber oyuna yeni bir özellik geldi mi? Güncelleme ne gibi yenilikleri kullanıma sokuyor? İşte detaylarıyla yeni sürüm hakkında merak edilenler.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft’un en başarılı yapımları arasında yer alan Rainbow Six Siege için geçtiğimiz aylarda yeni bir açıklama gelmişti. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada oyunun yeni serisinin gelmeyeceği, bunun yerine mevcut olan oyun için güncellemelerin devam edeceği bilgisi gelmişti. Yapılan tüm bu açıklamalarda da olduğu gibi Rainbow Six Siege güncellemeleri tüm hızıyla devam ediyor. 2015 yılında çıkan oyunun son olarak yeni bir güncelleme aldığını görmek mümkün oldu. Yayınlanan yeni güncellemenin bir başka konuyu gündeme getirdiğini de ekleyelim. Güncelleme sonrasında saldırı yapan ve savunmada yer alan takımlar için başarı yüzdesi için de açıklamalar yapıldı.

Rainbow Six Siege Güncellemesi

Aslında güncellemenin çok önemli bir yeniliği sunmadığını söylemek gerekiyor. Güncellemede beklendiği gibi sistem değişiklikleri ya da yeni silahlar görmedik. Bunun yerine sorunlar üzerine odaklanmış olan bir güncelleme gördük. Sunucu sorunları, oyun sırasında yaşanan çökme sorunları, kullanıcıların oyunlara girememesi, bir anda oyunda kopmaların yaşanması gibi sorunlar tamamen ortadan kalktı. Ayrıca bazı silahlarda yaşanan seçim sorununun da ortadan kalktığını ekleyelim.

Oyun içerisinde yer alan sorunların da önüne geçecek olan güncellemenin, tüm kullanıcılar için yayında olduğunu ekleyelim. Genel hata iyileştirmelerinin yapıldığı güncellemenin dışında şu an yeni bir güncelleme üzerinde çalışmaların devam ettiği ve bu güncellemenin de büyük güncelleme olarak bahsettiğimiz yeni özellikleri kullanıma alacak güncellemelerden biri olacağını ekleyelim. Rainbow Six Siege için yayınlanacak olan yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Ubisoft’un bu konuda da detaylı açıklamalar yapması bekleniyor. Açıklama gelecek olursa, yeni bilgilere göre haberimizi güncelleyeceğiz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Rainbow Six Siege Güncellemesi Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ