e
sv

Red Dead Online Tarihinin En İlginç Etkinliği

Rockstar’ın son zamanlarda popüler olan macera oyunu Red Dead Online içerisinde arada sırada ilginç olaylar yaşanıyor. Aslında oyunun her noktası sürprizler ile dolu ancak bu defa hayret verici bir olay yaşandı. Kalabalık bir grup Red Dead online oyuncusu, ellerinde bir kase çorba ile tüm Red Dead haritasını turlamak için bir araya geldi bu ilginç olay daha sonra youtube üzerinden izleyicilerle paylaştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar’ın son zamanlarda popüler olan macera oyunu Red Dead Online içerisinde arada sırada ilginç olaylar yaşanıyor. Aslında oyunun her noktası sürprizler ile dolu ancak bu defa hayret verici bir olay yaşandı. Kalabalık bir grup Red Dead online oyuncusu, ellerinde bir kase çorba ile tüm Red Dead haritasını turlamak için bir araya geldi bu ilginç olay daha sonra youtube üzerinden izleyicilerle paylaştı. Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanmış olan Red Dead Redemption 2 oyununun online versiyonu ola Red Dead Online’da daha önce toplu yürüyüş etkinlikleri gördük. Ama bu habere konu olan ekip bu yürüyüşlere bir farklılık getirmek için, ilginç bir etkinlik düzenledi.

Red Dead Online oyununun son etkinliğine katılım gösteren oyuncular, dijital platform olan Reddit üzerinden organize oldular. Bu etkinliğe “Çorba Yürüyüşü” ismini verdiler. 30’a yakın Red Dead Online oyuncusu haritanın aynı noktasında buluşması ve çorba hazırlaması ile bu ilginç anlar ortaya çıktı. Bu videodan izleyebileceğiniz yaklaşık 15 dakikalık video, oyuncuların buluşma anından başlıyor ve katılımcı oyuncular çorba hazırladıktan sonra, çorbalarını ellerine alıp uzun bir yürüyüş için harekete geçiyorlar. Bu yolculuk ilginç olduğu kadar, tehlikede ve tüm oyuncular bunun farkında.

Red Dead Online içinde gerçekleşen çorba yürüyüşünde oyuncuları en çok korkutan sorun ise sunucu problemiydi. Oyuncular sunucular yüzünden oyundan atılıyor ve geri döndüklerinde hazırladıkları çorba ellerinde olmuyordu. Bu durum etkinliği amacından dışarı çıkarabilirdi. Oyun sırasında bolca ödül avcıları ve başı boş atlara rastlamak mümkündü. Etkinlik sırasında bir grup oyuncu, oyun sırasında tren kazasına kurban gitti. Daha önce ele aldığımız oyun yazılarını okumanızı öneriyoruz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Red Dead Online Tarihinin En İlginç Etkinliği

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ