e
sv

Red Dead Redemption 2 için 4K Video Geldi

Rockstar Games’in en başarılı yapımları arasında yer alan Red Dead Redemption serisi, geçtiğimiz aylarda yeni oyunuyla gündeme gelmişti. Kısa süre önce yayınlanan Red Dead Redemption 2 bu kez de sadece konsollar için yayınlanmıştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games’in en başarılı yapımları arasında yer alan Red Dead Redemption serisi, geçtiğimiz aylarda yeni oyunuyla gündeme gelmişti. Kısa süre önce yayınlanan Red Dead Redemption 2 bu kez de sadece konsollar için yayınlanmıştı. Konsollar için yayına alınan oyunun, kısa bir süre sonra ise PC sürümünün geleceği açıklandı. Geçtiğimiz hafta resmi olarak yapılan duyuru sonrasında PC sürümünü de merakla beklemeye başladık. Oyunun PC sürümü merakla beklenirken, bu sürüm için sürekli olarak yeni paylaşımlarda gelmeye devam ediyor. Son olarak 4K 60 FPS bir video paylaşıldı.

Red Dead Redemption 2 Grafikleriyle Büyüleyecek: Paylaşılan video, oyunun grafikler konusunda ne kadar başarılı olacağını gösteriyor. PC sürümünün grafik konusunda başarısını ortaya koyan video, 4K çözünürlük değeri konusunda da iddialı bir seri geleceğini göstermekte.

Videoda özellikle çevre detaylarının çok başarılı olduğunu görüyoruz. Çevre detaylarında gerçeğe çok yakın grafikler sunulacak. Ayrıca karakter modellemeleri de beklenenden çok daha iyi olacak. Açıkçası konsol versiyonundan biraz daha iyi bir serinin geleceğini net olarak görüyoruz. Burada bir başka detaydan daha söz etmemiz gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerinde ekran kartı olarak GTX 1060 serisinin önerildiğini görüyoruz. Açıkçası videoya bakıldığı zaman, ekran kartının biraz daha iyi bir seri olması gerekecek gibi gözüküyor. Tüm bunları 5 Kasım’da çıkış yapacak PC sürümünde öğreneceğiz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Red Dead Redemption 2 için 4K Video Geldi