e
sv

Resident Evil 3 Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

State of Play ile bu yıl için etkinliklerini tamamlayan PlayStation, etkinlik kapsamında merakla beklenen oyunları için de duyurularını yapmayı ihmal etmesi. Etkinlik kapsamında uzunca bir süredir adı duyulan oyunlardan biri olan Resident Evil 3 için de duyuru yapıldı. Raccoon City hikayesine devam edileceği açıklanan oyunun çok fazla bekletmeyeceğini de ekleyelim.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

State of Play ile bu yıl için etkinliklerini tamamlayan PlayStation, etkinlik kapsamında merakla beklenen oyunları için de duyurularını yapmayı ihmal etmesi. Etkinlik kapsamında uzunca bir süredir adı duyulan oyunlardan biri olan Resident Evil 3 için de duyuru yapıldı. Raccoon City hikayesine devam edileceği açıklanan oyunun çok fazla bekletmeyeceğini de ekleyelim.

Resident Evil 3 2020 Yılında Geliyor: Yine Jill Valentine karakterini kontrol edeceğimiz Resident Evil 3 oyunun da çöken Raccoon City’den kaçmaya çalışacağız. Aksiyon dolu bir yapım olarak sunulacak olan oyunun 3 Nisan 2020 tarihinde piyasadaki yerini alacağı da açıklandı.

Üstelik oyun hakkında tek sürpriz 2020 yılında gelmesi olmayacak. Bunun dışında yapımın çoklu platform desteğiyle beraber geldiğini de göreceğiz. Hem PlayStation 4 için hem Xbox One X için hem de Xbox One konsolları için Resident Evil 3 piyasaya çıkış yapacak. Tabii ki serinin PC versiyonunun da sunulduğunu göreceğiz. Yenilenmiş olan grafikleri, dikkat çeken hikayesi ve aksiyon dolusu yapısı ile dikkat çekecek olan yapımın fiyatları konusunda herhangi bir bilgi yok. Yine iddialı olacak olan Resident Evil 3 oyununun seriyi ne kadar başarılı temsil edeceğini zaman gösterecek. Tanıtımda paylaşılan video iddiayı şimdiden konuşturmaya başladı.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Resident Evil 3 Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ