e
sv

Ring Fit Adventure Oyunundan Wii İçin Yeni Hikaye Modu

Nintendo için oluşturulan yeni bir macera oyunu olan Ring Fit Adventure’den Wii kullanıcılarını sevindiren bir güncelleme paylaşıldı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu güncellemeye göre mükemmel bir macera modu daha ekleniyor ve bu diğerlerine göre daha uzun bir harita ve daha uzun macera bölümleri anlamına geliyor. Biz de kozmikoyun ailesi olarak bu mükemmel hikaye modunu sizlerle paylaşmak istedik. İşte ayrıntılar..

Ring Fit Adventure Oyunu Harika Bir Hikaye Modu İle Geldi

18 Ekim’de oyun severler ile buluşmayı bekleyen Ring Fit Adventure, yayınlanmasına 2 aydan kısa bir süre kala, harika bir güncelleme yaparak Switch oyuncuları için mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. Buna göre, oyunun ana modu olan keşif ve farklı egzersizler yaparak savaş mekaniği ile tek oyunculu bir macera deneyiminin yanı sıra; geleneksel bir mini oyun ve set tabanlı modlar da yeni güncelleme ile geliyor. Ring-Con ve Leg Strap, Ring Fit Adventure için en önemli iki moduydu. Bu iki mod, Halkayı ve halkanın göreceli pozisyonunu sıkıştırarak germek için uygulanan kuvveti algılar ve yoga ilhamından poz veren her şeyde kullanmasını sağlar karın egzersizi. Ring Con, kızılötesi sensör gibi gözüküyor ayrıca aktiviteler arasındaki nabzınızı ölçmek için de kullanılan bir mod. Leg Strap ise çoğunlukla ne zaman koşu yaptığınızı, atladığınızı veya yerinizde atladığınızı tespit etmek için kullanılan harika bir mod.

Yeni Hikaye Modu: Macera modu

Yeni hikaye modu olan macera modunda ise, diğer iki basit modun dışında, bir dünyayı çevreleyen şeytani ruh modu olarak tasvir ediliyor. Bireysel seviyelere bölünmüş bu modda, kalori tanımlaması, koşu hesaplaması ve koşu ayarlaması, yakılan kalorilerin tanımlanana eş değer olup olmadığının hesaplanması gibi onlarca farklı hikaye modu ile geliyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ring Fit Adventure Oyunundan Wii İçin Yeni Hikaye Modu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ