e
sv

Rüyada Anne Baba görmek yorumları ne anlama gelir?

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyayı gören kişinin babası yahut annesi vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğine yorumlanır. Ailede herhangi biri ile babayı yahut anneyi kavga ederken görmek ayrılığa, babayı, anneyi hasta görmek, kazancın boş yere harcanacağına işarettir.

Babasını yahut annesini yeniden evlenmiş görmek, kısmete ve başarılı bir hayata, anne ile babayı kavga ederken görmek, Aileden ayrılığa tabir edilir. Babanızın, annenizin, sizi okşarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinize yorum edilir. Babanızı, annenizi sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Rüyada babanın yahut annenin öldüğünü görmek kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyada anne baba görmek, muradının incisini elde etmeye delâlet eder. Anne, baba, amca, dayı,kardeş, dede ve akraba görmek, hayır ile tabir olunur. Anne yahut Baba tarafından akraba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir.

Rüyada babası ve annesi kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu takip etmeye işarettir.

kaynak: diyadinnet

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Rüyada Anne Baba görmek yorumları ne anlama gelir?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ