e
sv

Samsung Galaxy A90 modeli için performans değerleri ortaya çıktı. Samsung Galaxy A90 nasıl bir telefon olacak?

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un Galaxy S serisi ve Galaxy Note serisi akıllı telefonları, amiral gemisi modelleri olarak öne çıktı. Amiral gemisi modelleri olarak öne çıkan akıllı telefonların hemen sonrasında A serisi akıllı telefonların da en az amiral gemisi akıllı telefon modelleri kadar öne çıkarılmaya başladığını gördük. Bu modellerden birisi de Samsung Galaxy A90 akıllı telefonları olacak. Muhtemelen A serisi akıllı telefonları için en iddialı seri olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Samsung Galaxy A90 modelinin, nasıl bir sistem sunacağı konusunda da önemli detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak telefonun performans testi değerleri paylaşıldı.

Samsung Galaxy A90 Geekbench Üzerinde Ortaya Çıktı

Yeni akıllı telefonların performans testlerine baktığımız zaman çok iddialı bir modelin geleceğini görüyoruz. Performans testlerine göre yeni modelde de amiral gemisi akıllı telefonlar üzerinde gördüğümüz Snapdragon 855 serisi işlemcileri göreceğiz. Yeni nesil işlemcilerin performans konusunda sorunsuz bir deneyim sunacağını söyleyebiliriz. Bunun yanında yeni modelin RAM kısmında ise 6 GB RAM bellek miktarı kullanacağı bilgisi elde edilmiş durumda.

Samsung Galaxy A90

Performans testlerine göre çok iddialı bir akıllı telefon olması beklenen Samsung Galaxy A90, ekran kısmında da 6.7 inç gibi oldukça büyük bir ekran boyutu sunacak. 48 MP + 8 MP + 5 MP olmak üzere üç arka kameralı bir model olacak olan telefonun ne zaman satışa çıkacağı ya da ne kadar fiyatla satışa çıkacağı konusunda ise net bir bilgi yok. Bunun için tanıtım tarihini bekliyoruz. Tanıtımdan sonra merak edilen tüm detayları sitemizden paylaşacağız.  

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy A90 modeli için performans değerleri ortaya çıktı. Samsung Galaxy A90 nasıl bir telefon olacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ