e
sv

Samsung İnternet Tarayıcısı için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemenin detayları neler?

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıllı telefonlarda kullanılmak üzere doğrudan Samsung tarafından yayınlanan Samsung İnternet Tarayıcısı, kullanıcı sayısını artırmak adına sürekli yeni adımlarla gündeme geliyor. Samsung, tarayıcısını belli aralıklarla güncelliyor ve firmanın tarayıcı yeteneklerini arttırdığını gösteriyor. Benzeri bir çalışmanın geçtiğimiz günlerde de yayınlandığını ekleyelim. Yeni güncelleme sonrasında Samsung İnternet Tarayıcısı için yepyeni özellikler de kullanıma girmiş oldu. Hemen yeni güncellemenin detaylarından ve tarayıcının yeni yeteneklerinden söz edelim.

Samsung İnternet Tarayıcısı Yeni Özellikleri

Samsung İnternet Tarayıcısı için yayınlanan ilk güncelleme, tarayıcıya bir QR kod okuyucu eklenmesini sağlıyor. Tarayıcıya QR kod eklenmesi sayesinde, ekstra bir okuyucuya gerek kalmadan doğrudan QR kod okumasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında yeni bir bildirim yöneticisinin sunulduğunu görmek mümkün oluyor. Daha hızlı yanıt verebilen ve daha iyi görüntüleme sağlayan bir bildirim sistemi var. Bunun dışında yeni güncelleme sonrasında tarayıcı da otomatik video oynatma özelliğini kapatabiliyorsunuz. Ayrıca resim indirme özelliği için de bir düzenleme söz konusu.

Samsung İnternet Tarayıcısı

Resim indirme özelliği kısmında, tüm resimleri indirmeyi seçtiğiniz zaman istediğiniz durumda indirmeyi durdurmanız mümkün. İndirmeyi durdurduğunuz gibi indirmenin tamamen iptal edilmesi de söz konusu olabilecek. Tüm bu özelliklerle beraber biraz daha yetenekli hale getirilen tarayıcının, 9.4.00.45 sürümü olarak belirlenen sürümü için şu an yayın yapıldığını ekleyelim. Tarayıcının güncellemesi için resmi uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Samsung İnternet Tarayıcısı için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemenin detayları neler?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ