e
sv

Sinan Akçıl’ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir?

2018 yılında nikah masasına oturan Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl çifti, 8 ay sonra boşandı. Kısa süre sonra barışan ünlü ikili, beraberliklerini sürdürme kararı alsa da, bir kez daha ayrıldıkları magazin kulislerinde konuşuluyor...
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İletişim mezunu olan oyuncu Burcu Kıratlı, ilk ekran deneyimini 2010 yılında Elde Var Hayat dizisiyle yaşadı. Şarkıcı Sinan Akçıl ile kısa süre evli kalan Burcu Kıratlı’nın, ‘kıskançlık’ nedeniyle boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Boşanma işlemlerinin ardından konuşan Sinan Akçıl, “Büyük aşk bitti mi?” sorusu üzerine, “Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor. Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik” demişti.

BURCU KIRATLI’NIN HAYATI

23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı.

‘DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA ROL ALDI

2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi dizisinde, ‘Mavi’ karakterine hayat vermiştir. Burcu Kıratlı 24 Aralık 2018 tarihinde ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile evlenmiştir. Çift 6 Eylül 2019 tarihinde boşandı. Boşandıktan kısa süre sonra tekrar barışan çift sevgili olarak devam etme kararı almışlardı. Son olarak yine ayrıldıkları iddia ediliyor. 1989 doğumlu olan Burcu Kıratlı, 2020 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Burcu Kıratlı 1.67 metre boyunda, 49 kilo ve aslan burcudur. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @burcukiratli23 kullanıcı adıyla yer almaktadır.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sinan Akçıl’ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ