e
sv

Sniper: Ghost Warrior Serisine Yeni Bir Oyun Geliyor

Oyun dünyasında kendine has bir kitlesi olan, Sniper serilerinin en sevilenlerinden olan Sniper: Ghost Warrior serisine yeni bir oyun geliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun 2018 yılının Ağustos ayında duyurulmuş ve çıkış tarihi olarak 22 Kasım 2019 verilmişti. Oyunun Gamescom 2019 fuarından yeni bir fragmanı yayınlandı ve 22 Kasım 2019 tarihinde çıkacağı kesinleşti. Sniper: Ghost Warrior Contracts; PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkış yapacak. Gamescom 2019’a katılan Arekkz Gaming isimli bir Youtuber, oyunu deneme fırsatı bulmuş hatta oynadığı kısmı kayda da almış. Fakat geliştirici firma isteği üzerine görevin tamamı gösterilmemiş. Yine de oynanış videosunu izleyerek bizleri nasıl bir oyunun beklediğini ufaktan tahmin edebiliyoruz. Oyun serinin hayranlarını pek üzmeyecek, hatta Sniper oyunlarına ilgi duyan birçok kişiyi etkileyecek gibi duruyor.

Sniper: Ghost Warrior Contracts oynanış videosu

Oyun hakkında: Sniper Ghost Warrior serisinin yeni oyununda bu sefer Sibirya’dayız. Oyun tıpkı serinin diğer oyunlarında olduğu gibi görev tabanlı bir oynanış sunuyor. Oyun içerisinde kullanıcıya verilen görevlerde her zaman ana görev ve yan görevler olacak. Oyun içerisinde finale giderken, nasıl bir gidişat izlerseniz oyun sonunda o şekilde bir final göreceksiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sniper: Ghost Warrior Serisine Yeni Bir Oyun Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ