e
sv

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Açıklandı

Dünyanın en büyük dijital oyun platformlarının başında gelen Steam için, geçtiğimiz günlerde indirim tarihlerinin sızdırıldığı açıklanmıştı. Hangi oyunların ne zaman indirme gireceği konusunda bilgiler paylaşılmamıştı ancak indirimlerin ne zaman yapılacağı konusunda tarihler belli olmuştu. Beklendiği gibi oldu ve Steam Cadılar Bayramı indirimi başladı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en büyük dijital oyun platformlarının başında gelen Steam için, geçtiğimiz günlerde indirim tarihlerinin sızdırıldığı açıklanmıştı. Hangi oyunların ne zaman indirme gireceği konusunda bilgiler paylaşılmamıştı ancak indirimlerin ne zaman yapılacağı konusunda tarihler belli olmuştu. Beklendiği gibi oldu ve Steam Cadılar Bayramı indirimi başladı.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 28 Ekim günü akşam saatlerinde başlayan indirimle beraber Steam üzerinden birçok oyunu %80’e varan indirimlerle almak mümkün oldu. Tabii ki indirimlerin stoklarla sınırlı olarak sunulması nedeniyle, bir anda Steam’in çöktüğünü de gördük. Aşırı yoğunluk nedeniyle kısa süreli olarak çöken uygulama, yeniden kullanıma açıldı. Steam Cadılar Bayramı etkinliği boyunca indirime giren oyunlar konusunda ise çok fazla bir detay vermek söz konusu değil. Öyle ki binlerce oyunda indirim söz konusu. Bazı oyunlarda %25 oranında olan indirimlerin bazı oyunlarda %90’a kadar vardığını görüyoruz. Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin devam ettiği süre boyunca da yine binlerce oyunun fiyatında düşüşler devam edecektir. Bu arada indirimlerin hem oyunların stoklarıyla hem de süre sınırlı olduğunu ekleyelim. 28 Ekim tarihinde başlayan Steam Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım tarihine kadar devam edecek. 1 Kasım tarihinden sonra kış indirimlerine kadar, mevcut fiyatlar sunulacak. Kısacası çok fazla zaman kalmadığını, elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtmiş olalım.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ