e
sv

Steam Hafta Sonu Yeni İndirimler

Valve Corporation tarafından oluşturulan Dünya’nın en büyük dijital dağıtım şirketi Steam’de, bu hafta sonuna özel birbirinden mükemmel oyun indirimleri sizleri bekliyor. Bakalım haftanın sizler için derlenen indirimli oyunları hangileri. İşte Steam’de bu hafta indirimleri…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valve Corporation tarafından oluşturulan Dünya’nın en büyük dijital dağıtım şirketi Steam’de, bu hafta sonuna özel birbirinden mükemmel oyun indirimleri sizleri bekliyor. Bakalım haftanın sizler için derlenen indirimli oyunları hangileri. İşte Steam’de bu hafta indirimleri.

Superhot: Bu haftaki Steam indirim hakkına sahip ilk oyunumuz Superhot. 18 gün boyunca raflarda indirimli olarak oyun severleri bekleyecek olan Superhot, Superhot Team geliştirilen tek oyunculu aksiyon savaş türü oyunlardan. Nintendo Switch, Oculus Quest, Microsoft Windows, Xbox One, Mac OS, Linux ve PlayStation 4 platformlarınızın tamamında oynayabilirsiniz. 31,60 TL olarak satılan oyunun bu haftaya özel indirimli fiyatı ise; 19,50 TL olacak.

Killing Floor 2: Tripwire Interactive Kasım 2016’da piyasaya sürülen Killing Floor 2, savaş ve aksiyon, gerilim tarzı bir oyun. William T. Munk II; David Hensley tarafından geliştirilen oyun, Steam’in bu haftaki indirimli ikinci oyunu olarak oyun severleri bekliyor olacak. 18 gün boyunca indirimli olarak sunulacak bu oyun, oyun severler tarafından %88 ile en çok talep edilen oyunlardan biri olmuştur. %50 indirimli fiyatı ile sunulacak oyun, 19,90’a sizi bekliyor olacak.

Book of Demons: Thing Trunk tarafından Polonya’nın Dünya’ya sunduğu en mükemmel oyunlardan biri olan Book of Demons, aksiyon ve rol yapma türü oyunlardan. Steam tarafından 1 hafta boyunca indirimli olarak sunulacak bu oyunun özellikle Hack and slash oyuncuları için harika bir haber olduğunu söylemek gerekir. İndirimli olarak 20 TL’ye bu oyunu satın alabilirsiniz. Oyun sadece Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında destekleniyor. Bu hafta sunulan Steam’daki indirimli oyunlar bunlar. Yenileri geldikçe anlık olarak sizinle paylaşacağız. Eğer bu oyunlardan satın almak istiyorsanız; acele edin ve indirimlerden faydalanın!

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Steam Hafta Sonu Yeni İndirimler