e
sv

Steam İndirimleri için Tarihler ortaya çıktı

Steam, dünyanın en büyük dijital oyun platformu olma unvanını korumakta kararlı. Her ne kadar rakipler artıyor olsa da Valve yapımının bu alanda çalışmaları oldukça genişletilmiş durumda. Kullanıcıların platformu tercih etmesi noktasında en çok etkili olan ise indirimler oluyor. Oyunlarda yapılan indirimler, kullanıcıların bir hayli dikkatini çekiyor ve satışlar da aynı şekilde artıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam, dünyanın en büyük dijital oyun platformu olma unvanını korumakta kararlı. Her ne kadar rakipler artıyor olsa da Valve yapımının bu alanda çalışmaları oldukça genişletilmiş durumda. Kullanıcıların platformu tercih etmesi noktasında en çok etkili olan ise indirimler oluyor. Oyunlarda yapılan indirimler, kullanıcıların bir hayli dikkatini çekiyor ve satışlar da aynı şekilde artıyor. Fakat Steam genelde indirim dönemlerini son ana kadar açıklamıyor. İndirimin başlamasından sonra tarihleri öğrenebiliyoruz. Geçtiğimiz gün sızdırılan bilgiler ise bu kez firmanın yapacağı indirimlerin tarihlerini ortaya koymuş oldu. Steam İndirimleri için paylaşılan tarihlere bakalım.

Steam İndirimleri ve Tarihler: Steam Database tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre indirimler Ocak ayına kadar devam edecek. Ocak ayına kadar farklı kampanyalar göreceğiz. Göreceğimiz ilk indirim kampanyası Cadılar Bayramı İndirimi olacak. 28 Ekim tarihinde başlayacak olan indirim, 1 Kasım tarihine kadar da devam edecek. Hemen sonrasında ise Sonbahar indirimlerinin sunulduğunu göreceğiz. Sonbahar indirimleri ise 26 Kasım tarihinde başlayacak ve 3 Aralık tarihine kadar devam edecek. İkinci dönemin indiriminin tamamlanmasının ardından kış indirimleri başlayacak. Kış indirimleri de 19 Aralık tarihinde başlayacak ve 2 Ocak tarihine kadar devam edecek. Sızdırılan indirim tarihleri şimdilik bu şekilde. Tabii ki bu tarihlerin henüz resmiyet kazanmadığını söylemek lazım. Kesin bilgiler için Steam açıklamasını beklemek gerekecek.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Steam İndirimleri için Tarihler ortaya çıktı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ