e
sv

Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan SKIDROW İle Mükemmel Oyun Deneyimi

Age of Empires ve Red Alert benzeri ve daha çok Total War oyununa benzeyen Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan SKIDROW, özellikle strateji oyunu tutkunlarına hitap ediyor. Oyunda geliştirilmiş onlarca farklı strateji, çoklu oyun deneyimi ve farklı geliştirilmiş harita seçenekleri sizleri bekliyor. Firefly Studios stüdyolarında geliştirilen Simon Bradbury imzalı bu strateji ve gerçek zamanlı tekli çoklu oyunculu tarzı oyun, tüm mükemmelliği ile sizleri bekliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Age of Empires ve Red Alert benzeri ve daha çok Total War oyununa benzeyen Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan SKIDROW, özellikle strateji oyunu tutkunlarına hitap ediyor. Oyunda geliştirilmiş onlarca farklı strateji, çoklu oyun deneyimi ve farklı geliştirilmiş harita seçenekleri sizleri bekliyor. Firefly Studios stüdyolarında geliştirilen Simon Bradbury imzalı bu strateji ve gerçek zamanlı tekli çoklu oyunculu tarzı oyun, tüm mükemmelliği ile sizleri bekliyor.

STRONGHOLD CRUSADER 2 THE JACKAL AND THE KhAN SKIDROW

Mükemmel kurgusu ve strateji gerektiren hamleleri ile dikkat çekiyor. Sadece gelişmiş ekipmanlara ve binlerce askere ihtiyacınız olmayacak, çünkü bunlar bu oyunda değersiz ve eksik kalabilir. Bu yüzden çok daha fazlasına ihtiyacınız var! Güçlü bir komutana ve zekasını gösterdiği güçlü bir stratejiye. Jackal ve Khan’ın bu kıyasıya mücadelesinde bakalım siz hangi tarafı tutacaksınız ve bakalım koca İmparatorluğu tek başınıza koruyup daha da genişletebilecek misiniz? Üç boyutlu grafik motoru kullanılan oyun, gerçek zamanlı grafik tasarımları ve güçlü ses efektleri ile dikkat çekiyor. Yazımızın en alt kısmında minimum sistem gereksinimlerini paylaştık. Bu sistem gereksinimlerinin altında da oynayabilirsiniz ama güçlü grafikleri göremeyebilirsiniz.

MÜTTEFİKLERİNİZLE DAHA GÜÇLÜ İTTİFAKLAR

Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan SKIDROW, içerisinde farklı maceralar da sizleri bekliyor olacak. Sadece düşmanlara karşı savaşma veya müttefiklere yardım gibi stratejik hamleler değil; aynı zamanda çekirge istilası, kötü hava koşulları, çöl fırtınaları ve zahmetli dağ tırmanışları ile mücadele de sizleri bekliyor olacak. Birlikleri, kaynakları ve ganimetleri doğru kullanarak gücünüzü arttırın ve müttefikleriniz ile birlikte tüm Dünya’yı ele geçirin. Tek kuvvetli imparatorluk size ait olsun. Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GT 512MB ya da AMD Radeon™ HD 2900XT 512MB ve üstü

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows® XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (son servis paketleriyle) ve DirectX 9.0c ile. İnternet: Genişbant İnternet bağlantısı. İşlemci: Intel Core2 Duo 2Ghz ya da dengi. Bellek: 2GB RAM. Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan. Yukarıdaki sistem gereksinimleri en düşük seviyededir ve dilerseniz daha yüksek sistem gereksinimleri ile daha mükemmel oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunu yüklemek isterseniz; bu adresi kullanabilir ve mükemmel oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan SKIDROW İle Mükemmel Oyun Deneyimi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ