e
sv

Super Mario Maker 2’ye Beklenen Güncelleme Geldi

Nintendo Switch için geliştirilen Super Mario Maker 2 isimli oyun oluşturma sistemi. Önceki sürümünde oyuncular rastgele seçilerek dağıtılıyordu son güncelleme ile birlikte kendi karar verdiğiniz kullanıcı ile birlikte oyunu online olarak oynayabiliyorsunuz.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendo Switch için geliştirilen Super Mario Maker 2 isimli oyun oluşturma sistemi. Önceki sürümünde oyuncular rastgele seçilerek dağıtılıyordu son güncelleme ile birlikte kendi karar verdiğiniz kullanıcı ile birlikte oyunu online olarak oynayabiliyorsunuz.

Beklenen Özellik Bu Güncellemede

Super Mario Maker 2’nin ilk tepkileri çok iyiydi ama sözü verilen önemli bir özelliğin güncellemesini pek çok kullanıcı hala bekliyordu. 1.1 yaması ile birlikte o sözü verilen özellikte artık oyunun özellikleri arasında yerini aldı bu özellik ise rastgele insanlarla oynamak yerine kendi seçtiğimiz biri ile online olarak oyun oynama özelliği. Yeni gelen bu yama güncellemesinde sadece bu özelliğe yer verilmemiş pek çok özellik daha var. Yetkililer tarafından yapılan duyurulara göre 1.1.0 sürümünde Coursebot’a eklenen herhangi bir şey ile birlikte Course World’e eklenmiş olan kurslar için arkadaş listenizde bulunan kişilerle iş birliği yapabiliyor ve oyun oynayabiliyorsunuz. Bu güncelleme dahilinde uygulama içi sesli sohbette bulunmaktadır. Bu şekilde kurs ilerlerken arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz. Ama Nintendo firması bu özellik için bir ücret talep edeceğini açıkladı. 1.1.0 güncellemesi ile farklı birkaç adet yenilik daha var. “Yakın Oynat” seçeneği artık iş birliği mod’unda kullanılabilir oluyor. Ayrıca Coursebot sahnesi oynarken, ana bilgisayar sisteminin internete bağlı olması gerekmiyor. Bunlarında haricinde Official Makers listesi eklendi yani bu liste ile Nintendo tarafından yapılan tüm seviyelere çok kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz.7 Oyunun yayınlanması yaklaştığı dönemlerde Nintendo oyunda arkadaş listesi olmayacak şeklinde açıklama yaptı bu konu oldukça fazla tepki almıştı bunun üzerinde Nintendo E3 için ücretsiz bir yama yapacağını ve bunun içinde arkadaş listesine yer vereceğini açıklamıştı ancak beklenen güncelleme için bir tarih vermemişti.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Super Mario Maker 2’ye Beklenen Güncelleme Geldi