e
sv

Telltale Games Geri Dönüyor!

Adından da anlaşılacağı üzere Tell-Tale yani hikaye anlat anlamına gelen ve bir döneme damga vuran harika oyun TellTale Games geri dönüyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu harika oyunun gerçekçi ve korkutucu yönüne yeni eklemeler yapılarak ve yeni senaryolar eklenerek piyasaya sürülecek olması herkesi heyecanlandırdı. Oyun severlerin heyecanlı bekleyişine değeceği kesin gibi. Çünkü, oyun trailer görüntülerinde harika değişiklikler ve mükemmel görüntüler var. Bakalım sizi de heyecanlandıracak mı?

Telltale Games Bazı Değişiklikler İle Birlikte Geri Dönüyor: LCG Entertainment, tarafından lisansı tekrar alınan ve önümüzdeki günlerde geliştiricilere yüklenecek oyunda dikkat çeken en önemli şey, karakterlerin daha da artması ve hikayelerin daha inandırıcı ve ürkütücü olması. Tabii ki heyecanlı ve güzel hikayeler de sizleri bekliyor olacak. Puzzle Agent, Kurt, Siyah Cam gibi oyunlar da bu oyuna entegre edilerek sunulacak. Bakalım bu hikayelerdeki gizemi çözebilecek ve size verilen görevleri yapmak için yeterli şeyleri toplayacak mısınız? Harika bir oyun deneyimi için hazır olun!

Korkunç, Eğlenceli ve Sıradışı Hikayeler: Telltalte Games oyunun en sıradışı özelliklerinden biri hem korkuturken hem de aklınızda yer edinecek ipuçlarını veriyor olması. Yanı zamanda anlatılan hikayeler canlandırılmakta ve aklınızda kalması kolaylaştırılmaktadır. Canavarlar, büyücüler, cinler, hayaletler ve korkunç hayvanlar… üstelik korku dolu sahneler ile karşınızda. Tabii ki arka fonda sizleri bekleyen ürkütücü sesler de oyuan daha mükemmel bir hava katmakta. Kimi zaman korkup oyunu kapatmak isteyecek, kimi zaman artan kalp atışlarınız buna sizi yöneltecek kimi zaman ise, daha eğlenceli hikayeler ile daha hoş vakitler geçirebileceksiniz. Kısacası herşeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü yepyeni bir dünya sizleri bekliyor. Ve anlatılan hikayelerin hepsi de gerçek gibi. Bakalım bu hikayeler sizleri hangi gizemli yolculuklara çıkaracak. Hep birlikte göreceğiz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Telltale Games Geri Dönüyor!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ