e
sv

Trump ile Biden canlı yayında karşı karşıya gelecek

ABD'nin mevcut başkanı ve Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Donald Trump ile Demokrat aday Joe Biden bu gece ilk defa canlı yayında karşı karşıya gelecek. Anketlerde geride olan Trump'ın daha saldırgan bir tavır takınması bekleniyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ABD’nin mevcut Başkanı ve Cumhuriyetçi Parti’nin adayı Donald Trump ile Demokrat aday Joe Biden, bu akşam ilk kez canlı yayında karşı karşıya gelecek. 2021-2025 arasında ABD’yi yönetmeye talip olan iki lider, 2020 seçimlerinin ilk başkan adayları canlı yayın tartışmasında kendi görüş ve politikalarını sunacak. Tartışmayı Cumhuriyetçi Parti’ye yakınlığıyla bilinen Fox News kanalının sunucularından Chris Wallace modere edecek.

90 DAKİKA SÜRECEK

90 dakika sürecek canlı yayın tartışması TSİ 04.00’da başlayacak ve ABD’nin önde gelen tüm televizyon kanallarından yayınlanacak. Koronavirüs salgını nedeniyle adaylar el sıkışmayacak ve salona sınırlı sayıda seyirci alınacak.

Ulusal anketlerin tümünde Biden’ın üstünlüğü görünüyor. Bu sebeple Trump’ın bu gece yapılacak tartışmada daha saldırgan bir tavır üstlenmesi bekleniyor. 3 Kasım’daki seçimlere kadar toplamda 3 canlı yayın tartışması yapılacak.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Trump ile Biden canlı yayında karşı karşıya gelecek

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ