e
sv

Trump: Kimse beni sevmiyor

Beyaz Saray Sağlık Danışmanı Anthony Fauci'nin kendisinden daha popüler olmasından yakınan ABD Başkanı Trump 'Kimse beni sevmiyor. Bu sadece benim kişiliğimle ilgili olabilir' dedi.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“BU İLAÇ GÜVENLİ, BİR SORUN ÇIKMIYOR”

Kovid-19 tedavisinde ‘hidroksiklorokin’ isimli sıtma ilacının kullanımına ilişkin tartışmalar için Trump “Bazı doktorlar bu ilacın son derece başarılı olduğunu söylüyor. Bazıları da buna katılmıyor. Ben bu ilacın kullanımının siyasi bir hal aldığını düşünüyorum. Ben 14 gün kullandım ve bakın buradayım. Bu ilaç güvenli, bir sorun çıkarmıyor. Ben bir problem yaşamadım” dedi.

Trump, hidroksiklorokinin etkilerine ilişkin birçok çalışma yayımlandığını ve daha önce olumlu görüşler olduğunu kaydederek “Bu ilaç bugünlerde çok popüler değil çünkü ben önerdim. Ben önerince de birileri ‘bunu kullanmayın’ dedi” diye konuştu.

“BU SADECE BENİM KİŞİLİĞİMLE İLGİLİ OLABİLİR”

Beyaz Saray Sağlık Danışmanı bulaşıcı hastalıklar uzmanı Anthony Fauci’nin kendisinden daha popüler olmasından yakınan Trump, “Kimse beni sevmiyor. Bu sadece benim kişiliğimle ilgili olabilir” görüşünü paylaştı.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Trump: Kimse beni sevmiyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ