e
sv

TÜSİAD’dan DEVA Partisi’ne ziyaret

TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski ve beraberindeki heyet, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı ziyaret etti. Ziyarete ilişkin Twitter'dan paylaşım yapan Babacan 'Ülkemizin sorunlarıyla ilgili kapsamlı değerlendirmeler yaptık, ekonomi başta olmak üzere pek çok alanda programımızı anlattık' dedi.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ve beraberindeki heyet, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret etti. Ziyarete ilişkin Twitter’dan paylaşım yapan Babacan “TÜSIAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, genel merkezimize ziyarette bulundular. Ülkemizin sorunlarıyla ilgili kapsamlı değerlendirmeler yaptık, ekonomi başta olmak üzere pek çok alanda programımızı anlattık. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

TÜSİAD Başkanı Kaslowski ve beraberindeki heyet, iki gün önce de HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar’ı ziyaret etmişti. HDP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette, güncel gelişmeler ile Türkiye’nin ekonomik ve siyasi durumu ele alınmıştı.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

TÜSİAD’dan DEVA Partisi’ne ziyaret

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ