e
sv

TÜSİAD’dan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na ziyaret

Ayasofya imamının kim olacağı merak ediliyordu. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Ayasofya Camii'nde görev yapacak 3 imamın ve 5 müezzinin isimlerini açıkladı. Erbaş, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'ın Ayasofya Camii başimamı olarak atandığı duyurdu. İşte, 'Mehmet Boynukalın'ın biyografisi'...
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu, siyasi parti liderleri ile gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında bugün de Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’yla bir araya geldi.

Siyasi partiler ile görüşme serisinde; Covid-19 sonrası toparlanma sürecinde Türkiye’nin önündeki fırsatlar ele alındı. Normalleşme süreci bağlamında siyasi partilerin ekonomi programları başta olmak üzere öngördükleri programlar konusunda istişareler gerçekleştirildi.

“EKONOMİDE GELECEK MODELİ’Nİ ELE ALDIK”

Görüşmenin ardından bir paylaşım yapan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Görüşmemizde partimizin insan odaklı Ekonomide Gelecek Modeli’ni de ayrıntılı olarak ele alma imkanı bulduk.” dedi. TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz günlerde de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ile bir araya gelerek görüşmeler gerçekleştirmişti.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

TÜSİAD’dan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na ziyaret

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ