e
sv

Twitter Yeni Dönemde Kullanıcıları Başka Kullanıcılara Önerme Süreci Başlıyor!

Twitter tarafından kullanıcıların hesaplarını ve paylaşımlarını ön plana çıkarma, böylece daha aktif olmaları konusunda heyecanlandırmak için yeni bir özellik üzerinde çalışmalar yoğunlaştırıldı. Sosyal medya platformunun aslında hesap önerileri konusunda özel br sistemi bulunuyor ancak kullanıcıların bu dönemde vakit kaybı yaşamalarını engellemek adına yeni bir güncelleme ile karşı karşıya kalacaklar. Kullanıcıların başka kullanıcılara önerilme döneminin ise ilk etapta Androi kullanıcıları tarafından test edilmesi planlanıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni dönemde alınan önlemler ve yapılan güncellemeler sonrasında bir kullanıcının takip edilmesinin ardından kullanıcının karşısına benzer önerilen profiller çıkacak. Ancak profiller rastgele seçilmeyecek. Twitter tarafından özel olarak seçilen ve kullanıcıların onaylamış olduğu profiller önerilecek.

Twitter Yeni Geliştirdiği Sistemi Açıklıyor!

Twitter tarafından şimdilerde yeni sistem üzerinde test aşamaları devam ediyor. Farklı kombinasyonlarında devam etmesinin ardından önerilen profiller için aslında pek çok farklı kriter göz önünde bulunduruluyor. Bunu için önerilen profillerin değerlendirilmesi için ilgili profilin sağ kısmında bulunan ‘Takip et’ butonunun seçilmesi gerekmektedir. Kullanıcıların bir süredir yeni profil bulmak için harcamış oldukları zamanın yeni dönemde en az seviyeye indirilmesi bekleniyor. Ne zaman tüm kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise kesin olarak bilinmiyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Twitter Yeni Dönemde Kullanıcıları Başka Kullanıcılara Önerme Süreci Başlıyor!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ