e
sv

XCOM 2 Oyun İnceleme

Firaxis Games tarafından 2K Games Stüdyolarında yaratılan bu mükemmel taktiksel rol yapma ve sıra tabanlı taktik tarzı XCOM 2, sıradışı oyun deneyimi sunuyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Harika taktikler ile uzaylılarla mücadele etmeye çalışacağınız bu oyunda, gezegeni bu yaratıklardan korurken, aynı zamanda kendi yaşam alanın için de gereken malzemeleri de toplaman ve güçlü ittifaklar yapman gerekecek. Microsoft Windows, OS X ve Linux ile PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının tamamında bu oyunu oynayabilirsiniz.

Yabancı İstilasına Karşı Direniş!

Uzaylılar tüm gezegeni ve içindekileri ele geçirmiş durumda. Size ve ekibinize ihtiyaç şimdiye kadar olmadığı kadar fazla. Sizin ve ekibinizin güçlü stratejilere ihtiyacınız var çünkü gezegenin geleceği size bağlı. Yabancı istilasına karşı güçlü direnişinizle ayakta kalmaya ve tüm yaratıkları gezegenden kovmaya hazır mısınız?

Güçlü Askeri Örgüt: XCOM 2 Yönetimi Sizde

Yabancı yaratıklara, uzaylılara ve onların Dünya’daki işbirlikçilerine karşı gerçekçi savaş taktikleri ile mücadele vermeniz gerekecek. Tüm nükleer tesisler, askeri üsler ve totaliter rejim yanlıları da onlarda. Kısacası sizin de güçlü ittifaklara ihtiyacınız var. Bunun için online arkadaşlarınızdan destek alabilir veya botlarla yepyeni bir takım kurarak XCOM 2 keyfini çıkarabilirsiniz.

Avenger’ın Hakimiyetini Elden Kaçırmayın!

Avenger, sizin askeri üssünüz ve oradan tüm Dünya’yı yönetmenizi ve yaratıkların nerelerde olduklarını deşifre etmenizi sağlayan merkez üs. Buradan, yaratıklara karşı güçlü savunmalar yapacak ve silahlarınızla onları yok etmeye çalışacaksınız. Grenadier sınıfı patlayıcılar, Ranger kılıçlar ve Steam atölyesinden yeni çıkan keşfedilmemiş silahlar ile ADVENT ve Viper gibi korkutucu yaratıklara karşı savaşacaksınız. XCOM 2‘ye ilk başladığınızda harita seçimi ile Avenger’i sağlam bir yere yerleştirmeniz gerekecek. Oyun ekranının alt kısmında yer alan harita sayesinde, Avenger’in yerini sürekli olarak takip edebilir ve etrafı temizledikten sonra tekrar oraya dönebilirsiniz. Bu mükemmel oyunda daha keşfedilmeyi bekleyen daha mükemmel şeyler sizleri bekliyor olacak! XCOM 2 oyunu dışında daha farklı ve mükemmel bir strateji oyunu deneyimlemek isterseniz, daha önceki başlıklarımızdan olan aşağıdaki filmi tavsiye edebiliriz. Stronghold Crusader 2 de mükemmel bir oyun olarak sizleri bekliyor olacak

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

XCOM 2 Oyun İnceleme

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ