e
sv

Yalanlarınızdan pişmanlık duyuyor musunuz?

Trump, Beyaz Saray'da düzenlediği basın toplantısı sırasında beklenmedik bir soru ile karşılaşıp afalladı. Muhabir S.V. Date, Trump'a 'ABD halkına söylediğiniz bütün yalanlardan pişmanlık duyuyor musunuz?' diye sordu. Soruyu anlamadığını iddia eden Trump, daha sonra başka bir muhabire söz verdi.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da düzenlediği basın toplantısı sırasında beklenmedik bir soru ile karşılaştı. 

“BÜTÜN YALANLARDAN PİŞMANLIK DUYUYOR MUSUNUZ?”

Gazeteci Aaron Rupar’ın, Twitter’da paylaştığı görüntülerde, Trump’ın dün gerçekleştirdiği basın toplantısında söz alan muhabir S.V. Date, Trump’a “3,5 yılın sonunda ABD halkına söylediğiniz bütün yalanlardan pişmanlık duyuyor musunuz?” diye sordu. Sorunun ne ile ilgili olduğunu ve kimin yalanlarından bahsedildiğini tekrarlatan Trump, daha sonra başka bir muhabire söz verdi.

“DAHA ÖNCE DE SORMAYA ÇALIŞTIM ANCAK…”

The Guardian’a konuşan Date, ilk kez böyle bir şans yakaladığını söyledi. Date “Bilmiyorum neden beni seçti, çünkü bu soruyu daha önce de sormaya çalıştım ancak ortasında kesti. Sanırım beni tanımadı. Biliyorsunuz, genelde sorularını istediği belli bir grubu var” dedi.

Washington Post gazetesi Temmuz ayında yaptığı bir derlemede, Trump’ın başkanlığından bu yana 20 bin ‘yanlış ya da yanlış yönlendiren’ iddiası olduğunu yazmıştı.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yalanlarınızdan pişmanlık duyuyor musunuz?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ