e
sv

Yeni Celeste Spoileri Büyüledi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Celeste oyununa ait yeni Spoiler, bu oyun hakkında bilinmeyen özellikleri göstermesi açısından oldukça etkileyici oldu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Celeste Geçtiğimiz Yıl Harikalar Yaratmıştı: Kanadalı Matt Thorson ve Noel Berry tarafından geliştirilen oyun, 2018 yılının en çok indirilen ve oynanan “Yılın en iyi indie oyunu” seçilmişti. Öyle ki, sadece Japonya ve Uzak doğu ülkelerinde değil; ABD ve Batı ülkelerinde de oyunu oynayan milyonlar mevcut. Bu oyun gün geçtikçe daha yeni özellikler ile tanıştırmaya devam ediyor. Steam ve Nintendo üzerinden dilediğiniz zaman indirebileceğiniz bu harika oyunda sizleri bekleyen yenilikleri mi merak ediyorsunuz?

Yeni Spoilerda Neler Var? The Game Awards – Games for Impact Award, The Game Award for Best Independent Game gibi ödülleri alarak harika bir oyun olduğunu gösteren Celeste’de, Matt Thorson’un ne kadar harika bir oyun yazarı olduğunu görmüştük. Fakat onun kimsenin henüz keşfedemediği bazı senaryoları da oyunda keşfedilmeyi bekleyecek duruma koyduğuna kimse ihtimal veremezdi. İşte geçtiğimiz gün Matt Thorson öyle bir şey ortaya attı ki; oyun çevreleri bunun gerçekçi olup olmadığını sorguladılar ve gerçekten de oyunda, keşfedilmeyi bekleyen onlarca farklı şey var. Kartal Gözlü Celeste’nin, Madeline ile ortak yanını mı merak ediyorsunuz? Aslında her ikisi de tam bir transseksüel. Ve birbiri ile karşılaştıklarında grafiklerdeki farklılaşma da bundan geliyor. Bulanık bir hal alması, onların ortak özelliklerini ekrana yansıtmak istememelerindendir. Oyunda, gizemli İlluminati tarikatına ait bayrak, şişe ve hapları da göreceksiniz. Dikkatli bir şekilde 2.levele baktığınızda bunu göreceksiniz. Yeni Spoiler’da yeni karakterlerin gizli olduğunu gördük. Görevler arasında görevi hemen tamamlamak yerine bu karakterleri ortaya çıkarmaya odaklanırsanız göreceksiniz. Aynı zamanda 3 farklı harita seçeneğini de seçebilirsiniz. Normalde sadece 2 tane gözüküyordu

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yeni Celeste Spoileri Büyüledi