e
sv

Yeni Mass Effect Oyunu Yolda

Uzay temalı oyunlar içerisinde ilk sırada yer alan yapımlardan biri olan Mass Effect, başarılı bir üçlemenin ardından son bulmuştu. Yapıma çok uzun bir zamandır yeni oyunun eklenmediğini görmekteyiz. EA Games tarafından sunulan RPG oyununun başarı elde etmesine karşın yeni bir yapımın gelmeyeceği duyurulmuştu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uzay temalı oyunlar içerisinde ilk sırada yer alan yapımlardan biri olan Mass Effect, başarılı bir üçlemenin ardından son bulmuştu. Yapıma çok uzun bir zamandır yeni oyunun eklenmediğini görmekteyiz. EA Games tarafından sunulan RPG oyununun başarı elde etmesine karşın yeni bir yapımın gelmeyeceği duyurulmuştu. Fakat gelen son haberlere göre seriye yeni bir oyun eklenmesi gündemde. BioWare tarafından geliştirileceği düşünülen yeni yapımın, konusu ve neler sunacağı konusunda ise henüz bir bilgi söz konusu değil. Aslında olayın henüz çok baş kısımda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yani henüz oyun için konuşmak konusunda çok erken.

Mass Effect Yeni Oyunu Gelecek Mi?

İddialara bakacak olursak yapım, ana hikaye ile bağlantılı olacak ancak Mass Effect yapımını yeni bir boyuta taşıyacak. Projenin başındaki isim ise Mike Gamble olacak. Daha önce sunulan oyunlarda da Mike Gamble görev almıştı. Ünlü isim tüm serilerde ya yapımcılığı üstlenmişti ya da oyunlarda proje yöneticisi olarak görev almıştı. Hem yapımcılık kısmında hem de proje yönetmenliği kısmında yer alan birinin yeni Mass Effect oyununda da görev alması, serinin yapısının korunacağını da gösteriyor. Fakat dediğimiz gibi oyunun yapısının ne olacağı ya da konusunun ne olacağı tam olarak bilinmiyor. Şu an oyun sadece giriş aşamasında gibi gözüküyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yeni Mass Effect Oyunu Yolda