e
sv

Yeni Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?

Millî Piyango İdaresi tarafından düzenlenen 50 milyon TL ödüllü, Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 3 Ağustos 2020 Pazartesi günü belli oluyor. Talihliler, ‘Yeni Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?’ sorusuna yanıt ararken, MPİ ise konunun ayrıntılarını paylaştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Haftanın belirli günlerinde düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları akşam saatlerinde belli oluyor. Talihliler, ‘Yeni Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?’ sorularına cevap arıyor. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle talihliler 50 milyon TL’nin hayaliyle yanıp tutuşuyor…

ÇILGIN SAYISAL LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto’nun ilk çekilişi bu akşam yapılacak. Sayısal Loto tarihindeki en yüksek büyük ikramiye olan 50 milyon Türk lirası sahibini bulacak. Yeni yapılan ve internet üzerinden gerçekleştirilen bu çekilişler pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri yani haftanın 3 günü olmak üzere akşam saat 21:30’da çekilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesinin seçilmesiyle bir kolon oluşturulacak. En az 2, en çok da 6 adet sayıyı doğru bilenler ikramiye kazanacak. Her çekilişte küre içindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilecek. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara ededine göre değişiklik gösterebiliyor.  Talihliler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları direkt olarak bayiye söyleyerek ya da ‘Sen Seç’ ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabilecek. 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 Türk lirası olarak belirlendi. Oyunun kurallarıyla ile ilgili bilgiler, https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden paylaşıldı.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak yarattığı teknik altyapı ile noter huzurunda yapılan çekilişler canlı olarak yayınlanıyor. Tüm çekiliş süreçleri ‘Dünya Piyango Birliği’ (World Lottery Association) standart ve şartlarına uygun bir biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulan ve ŞANS MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilen çekilişler, Milli Piyango Online adresi üzerinden canlı olarak da yayınlanıyor ve isteyen herkes çekilişe dâhil olabiliyor…

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yeni Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ