e
sv

Yıllanmış Metin 2 oyunu

Uzakdoğu dövüş sanatlarının inanılmaz dünyası… Orijinal karakterler ve mimarisiyle daha önce görmediğiniz benzersiz bir heyecan. Metin2 dünyasında 3 İmparatorluk arasında safınızı hemen alın.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karakterlerinizi Metin2’nin akıl almaz dünyasında yükseltebilir, arkadaşlarınızla güçlü bir birlik kurabilir ve krallığınızın kontrolünü ele alabilirsiniz. MMORPG tabanlı bir oyun olan Metin2 seviye yükselmeden tutun oyuncu düellolarına kadar aradığınız her şeyi size sunuyor. İster yaratıklara karşı savaşıp seviyenizi arttırın isterseniz kıtanın tam ortasında diğer krallıklarla savaşarak krallığınızı yüceltin.

Metin2’nin fantastik dünyasında aynı zamanda çeşitli karakterler ile eğlencenizi her zaman taze tutabilirsiniz. Kılıç ve kalkanlarını kullanan savaşçılar, gizlilik ile savaşan ninjalar, büyüleriyle düşmanlarına korku salan suralar ve dostlarına bu savaşta yardım eden şamanlar. Oyun boyunca ekstra olarak yapacağınız görevlerin de etkisi büyük. Örneğin size savaşlarda avantaj sağlayacak olan hızlı ve çevik bir ata sahip olmak istiyorsanız belirli görev zincirlerinin üstesinden gelmek zorundasınız. Ayrıca karakterinizle seçeceğiniz ustalıklar doğrultusunda görevleriniz şekillenebilir ve karakterinizin gücüne güç katmak için zorlu görevler için yola koyulabilirsiniz. Metin2 üzerinde arkadaş çevresi edinmek çok kolay. Her geçen gün büyüyen oyuncu kitlesi içerisinden edineceğiniz arkadaşlarınız ile beraber oyunun keyfini çıkarabilir, karakterinizin veya eşyalarınızın gücünü artırmak için çeşitli görevlere atılabilirsiniz. Metin2 ülkemizde MMORPG tabanlı oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan ücretsiz bir online olarak hizmet vermeye 2006 yılından beri devam ediyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yıllanmış Metin 2 oyunu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ